GameSatış üzerinden dava

Hocam adam baya ciddi konuşuyor gibi geldi bana. Yani cidden gider oraya benden söylemesi. Konuya gelecek olursan bence birkaç yıl hapise girecek olabilirsin.

Hesap satmak legal değil deniliyor ama dün bir arkadaşın parasını alıp hesabı teslim etmemesi durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunmuş neticesinde 2 yıl hapis cezasına karar verilmiş.
Vay 1 gunde hem de tatil gununde dava sonuclanmis demek :d

Hesap satmak legal değil deniliyor ama dün bir arkadaşın parasını alıp hesabı teslim etmemesi durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunmuş neticesinde 2 yıl hapis cezasına karar verilmiş.
O konuyu, seneye avukat olacak bir arkadaşıma gösterdim ve onun yalan olduğunu söyledi bana. Ben de anlamadım ama o şekilde dava açılamaz falan diyordu.

Adam büyük ihtimal yalan söylüyor çünkü bu tip bir durumda Gamesatış devreye girip size ulaşıyor. Adam işi ciddiye alsa muhtemelen dediği şeyleri gerçekleştirir ancak sizin tarafınıza Gamesatış ulaşmadıysa, adam bir şey yapmamıştır.
1657719700493.png

Satışı yaptığınıza göre bu tip sözleşmelere de onay vermişsinizdir.
*İlk paragrafta yazdığım yazı, başka sitelerde o tip gerçekleşiyor ancak Gamesatış sözleşmesini okuduğumda olay tamamen sizde. Adamın gerçekleri söylüyor olma ihtimali yüksek ancak söylemiyor olsa bile adam sizi çok zor durumda bırakabilir. Bence çok geç kalmadan karşılıklı olarak anlaşın ve olayı kapatın.

Adam büyük ihtimal yalan söylüyor çünkü bu tip bir durumda Gamesatış devreye girip size ulaşıyor. Adam işi ciddiye alsa muhtemelen dediği şeyleri gerçekleştirir ancak sizin tarafınıza Gamesatış ulaşmadıysa, adam bir şey yapmamıştır. Eki Görüntüle 1449849
Satışı yaptığınıza göre bu tip sözleşmelere de onay vermişsinizdir.
Bu sözleşme de göz korkutmak için, yani yok öyle 5 bin dolar tazminat falan.

Bu sözleşme de göz korkutmak için, yani yok öyle 5 bin dolar tazminat falan.
Ben de öyle olduğunu düşünüyorum ancak şu an olduğumuz forumda dahil, resmi olarak bu mesajın GameSatış tarafından kendilerine geldiğini söyleyen insanlar da var. Sonuçta platform resmi. Her şeyin vergisi vs. kesiliyor. Ben bu konuda GameSatış'ın devreye gireceğini düşünmüyorum ancak çocuk dava açtığı taktirde vs. site tarafından bilgileri muhakkak verilecektir.

Geri
Yukarı