GameSatış Valorant hesabı satışında dolandırıldım

riass

Hectopat
Merhaba, dün akşam Valorant hesabı satın aldım 1000 TL'ye. Ardından o gece Full oynadım, ardından daha demin hesaba giriş yapmaya çalıştığımda kilitlenmişti. Arkadaş bana numarasını vermişti, aradığımda engellemiş. Durumu gamesatışa izah ettim, onlarda bildirim sağladığını akşama kadar dönüş alamazsanız yasal işlemleri gerçekleştirebiliriz dedi. Bu işin sonu ne olur?

Merhaba, dün akşam Valorant hesabı satın aldım 1000 TL'ye. Ardından o gece Full oynadım, ardından daha demin hesaba giriş yapmaya çalıştığımda kilitlenmişti. Arkadaş bana numarasını vermişti, aradığımda engellemiş. Durumu gamesatışa izah ettim, onlarda bildirim sağladığını akşama kadar dönüş alamazsanız yasal işlemleri gerçekleştirebiliriz dedi. Bu işin sonu ne olur?
Sizin kararınıza bağlı, yasal işlemlerin gerçekleştirilebileceği söylenmiş.

Hukuksal süreç başlatabilirsin.

Çocuk ise korkup hesabı geri verebilir ama dava falan olmaz yani. Siteler bu işe karışmıyor genelde. Her gün yüzlerce kişi dolandırılıyor hesap aldığı için. Almayın işte kardeşim.

Yasak olan bir şeyi yapmışsınız üstüne dolandırılmışsınız hiçbir şey çıkıcağını sanmıyorum zaten Riot hesap satışının yasak olduğunu biliyor olmalısınız. Soğuk su içebilirsiniz.

Yanlış yönlendiriyorsun. Hesap satışı-alışı yasak ama bu Riot'un hesabı satana uyguladığı bir yasak. Alışı yapan için ticari bir olay var burada da bu hırsızlık oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış yönlendiriyorsun. Hesap satışı-alışı yasak ama bu Riot'un hesabı satana uyguladığı bir yasak. Alışı yapan için ticari bir olay var burada da bu hırsızlık oluyor.

Hayır yanlış yönlendirmiyorum Riot hesabı alışverişi yasaktır.

Kaynak: https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/202290340-Asla-Hesap-Alışverişi-Yapma-
Ayrıca mantıken düşündüğünüzde bir şeyin satışı yasaksa almasıda yasak olmaz mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-01-19-10-47-83_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg
    Screenshot_2023-02-01-19-10-47-83_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 185

Bakın anlatmak istediğimi anlamadınız. Konu internette yapılan dijital de olsa bir alışveriş hırsızlığı. Böyle bir durumda Riot'la alakalı bir durum yok. Alışveriş gerçekleşir Riot'un bu durumdan haberi olur o zaman bu yasak çiğnendiği için Riot da gerekli işlemi gerçekleştirir. Ayrıca internette bir sürü hesap satışı-alışı var Riot bunların kaçını biliyor da işlem yapıyor? Birçok kendi tanıdığım arkadaşlarım var hesap satın alıp da yıllardır kullanan.

Geri
Yukarı