Valorant Hesabımı satmaya çalışırken dolandırıldım

Eren Pekiner

Centipat
Valorant hesabımı satmak için GameSatış üzerine koydum. Çok fazla komisyon aldığı için özelden satacaktım. 1 gün sonra Melis G. diye biri mesaj atmış ve özele taşıyalım diye Discord'a çağırdı. Sonra işte konuştuk, hesabın şifresini falan verdim bakması için çünkü şifresini değiştiremeyeceğini düşünüyordum. Mailime kod geldikten sonra değiştireceğini biliyordum. Ama adam, işte bir tane link isted vei fotoğraf falan at dedi. Attım, inanmadı, altta tarayıcıları kapattığımı düşündü yani öyle söylüyor. Devamında ise adam bir anda şifremi değiştirmiş. Mailimi değiştirmiş nasıl yapabiliyorsa. Oradan belli etmemeye çalıştım, tarayıcıyı kapatmadığıma inandırmaya çalıştım. Çünkü şifremin değiştiğini biliyordum ve paramı vermesi için tek şansım buydu fakat adam beni WhatsApp'tan ve Discord'dan engelledi. Riot'a, hesabımı satmak için siteye koyduğumu ve bundan sonra başıma gelen olayı anlattım. Yardım ederler mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız hatalı falan filan, bunun artık farkındasınızdır. Elinizde hesabın sizin olduğunu kanıtlayacak(fatura vs.) gibi bir form ile çalındığını belirten bir ticket açarak Riot Games'e başvurun, eğer elinizde böyle bir şey yoksa, soğuk suyunuzu limon, nane ve biraz şekerle karıştırıp içebilirsiniz. Eğer varsa, elinizdeki tüm bilgileri derleyip bir ticket açın, size bir sürü soru sorulacak ve kanıt göstermeniz beklenecektir. Uzun ve meşakatli olacak, kolay gelsin. Bunların hepsini hesabı ilk açan kişinin siz olduğunu düşünerek yazdım aksi takdirde hesabı geri alabileceğinizi düşünmüyorum.

Valorant hesabımı satmak için GameSatış üzerine koydum. Çok fazla komisyon aldığı için özelden satacaktım. 1 gün sonra melis g. Diye biri mesaj atmış ve özele taşıyalım diye Discord'a çağırdı. Sonra işte konuştuk, hesabın şifresini falan verdim bakması için çünkü şifresini değiştiremeyeceğini düşünüyordum. Mailime kod geldikten sonra değiştireceğini biliyordum. Ama adam, işte bir tane link isted vei fotoğraf falan at dedi. Attım, inanmadı, altta tarayıcıları kapattığımı düşündü yani öyle söylüyor. Devamında ise adam bir anda şifremi değiştirmiş. Mailimi değiştirmiş nasıl yapabiliyorsa. Oradan belli etmemeye çalıştım, tarayıcıyı kapatmadığıma inandırmaya çalıştım. Çünkü şifremin değiştiğini biliyordum ve paramı vermesi için tek şansım buydu fakat adam beni WhatsApp'tan ve Discord'dan engelledi. Riot'a, hesabımı satmak için siteye koyduğumu ve bundan sonra başıma gelen olayı anlattım. Yardım ederler mi sizce?

Tek yapabileceğiniz şey belki desteğe ticket atıp hesabı banlatmak olur. Fakat hesabı geri alamazsınız. Maalesef.

Geri
Yukarı