GameSatış'dan FIFA 23 alınır mı?

Hesap olarak veriyor, bu hesaplar genellikle çalıntı hesaplar oluyor. Pek tavsiye etmiyorum. Hesapların bir süre sonra erişilemez olması durumu yaşanıyor. Hani yine aladabilirsiniz ama bu sefer de GameSatış çok iyi bir site değil son zamanlarda. Önceden iyiydi ama son zamanlarda bozdu, destek ilgilenmez falan hiç o riske girmezdim şahsen.

Hesap olarak veriyor, bu hesaplar genellikle çalıntı hesaplar oluyor. Pek tavsiye etmiyorum. Hesapların bir süre sonra erişilemez olması durumu yaşanıyor. Hani yine aladabilirsiniz ama bu sefer de GameSatış çok iyi bir site değil son zamanlarda. Önceden iyiydi ama son zamanlarda bozdu, destek ilgilenmez falan hiç o riske girmezdim şahsen.
Yanlış. Verilen hesaplar çalıntı değil. Hesapları kendileri açıyorlar, olay steame giriş yapınca verilen kod da bitiyor. Bir program kullanarak o kodu girdiriyorlar. Kodu girdikten sonra pc formatlamadığın sürece o hesap sende kalır. Gamesatiş aracılık yapan bir site, satıcılar farklı. Ben destek konusunda hiç bir sorun yaşamadım gamesatista, hatta dün fm23 aldım steam kodu süre aşımına girdiği için kabul edilmedi satıcı da o çevrımdışıydı desteğe yazdım satıcıyı direk arayıp durumu söylediler eleman gelip kodu verdi.

Geri
Yukarı