GameSatış'tan 2. el Minecraft Premium alınır mı?

FistikSarma

Hectopat
Daha fazla  
GameSatış'ta 2. el olarak 80 TL'ye Minecraft hesabı buldum. Sizce alınır mı? Site güvenilir midir?
(Plati.ru tarzı yerlerden alınan Premium'ların patladığını biliyorum bu tarz 2. el hesaplarda da böyle bir ihtimal var mı?)

Son düzenleyen: Moderatör:
GameSatış'ta 2. el olarak 80 TL'ye Minecraft hesabı buldum. Sizce alınır mı? Site güvenilir midir?
(Plati.ru tarzı yerlerden alınan Premium'ların patladığını biliyorum bu tarz 2. el hesaplarda da böyle bir ihtimal var mı?)

Alınmaz. Parasını alırlar e postadan şifreyi de değiştirirler ortada kalırsın. Hesapta paran gider hiç bulaşma. En temizi gidip para biriktirip kendin almak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen patlayacak. Bir düşünün adam size neden çok ucuza Minecraft Premium versin.
bu arada site güvenli çok alışveriş yaptım.

GameSatış - Şikayetvar bu arada bu siteden hesap alanlar yorum yapıyor o yorumları oku alıp almamaya karar ver.

Bana sorarsan şahsen ben almazdım.

Game Satış bazı ürünleri güvenilir olsa da çoğu ürünü de sorun çıkartıyor. O siteden almanızı önermem. Antin kuntin işler dönüyor. Öncelikle satıcı size e-posta'nın yerel mail firmaları üzerinden verildiğine dikkat edin. Kimisi [email protected] gibi mail adresleri ise kesinlikle ve kesinlikle o satıcıdan almayın. Orijinal olduğunu belirtse dahi.
Kaş çizeyim derken göz çıkartmayın 100TL bir şeye 30TL ye erişim sağlayacaksanız bu işte bir bit yeniği olabilir.

Fakat şunu da unutmayın. Sitede satıcı olmak için sizden kimlik bilgileri isteniyor. Olası bir dolandırılma durumu olmaz ama o kişi eğer e-postaya erişebilecek bilgileri elinde tutuyorsa bunu kanıtlaman zor olabilir.

Minecraft.net hariç hiçbir yerden hesap almayın. Arkadaşım 6 tane hesap aldı hepsinin ya epostası yada şifresi değişti. Benimde değişik değişik "güvenilir" sitelerden 10 ₺'ye hesap almışlığım var ve tahmin ettiğiniz gibi onunda şifresi değişti.

Alınmaz. Parasını alırlar e postadan şifreyi de değiştirirler ortada kalırsın. Hesapta paran gider hiç bulaşma. En temizi gidip para biriktirip kendin almak.

Peki Kinguin gibi yerlerden global CD key alınır mı 16 euro gibi bir fiyata. Maksimum ona elveriyor çünkü bütçem.

Yeni konular

Geri
Yukarı