GameSatış'tan Minecraft alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Türkiyede yaşamak
25TL'ye Hypixel, bansız, şifresi değişen hesap diyor. Satıcının da 250'den fazla başarılı işlemi var. Sizce alsam mı? Kendi sitesinde kur yüzünden çok pahalı, para yetmiyor.

GameSatış benim güvendiğim ve yıllardır kullandığım bir firma ama arkadaşa böyle bir hesap aldık aynı sizinki gibi. GameSatış mıydı ya da başka bir yer miydi hatırlayamadım. 1 ay falan kullandık sonra hesabın tüm bilgileri değişti. Ulaşmaya çalıştık, yenisini vereceğiz falan demişlerdi bir sonuç yoktu sanırım, üstünde de durmamıştık pek. GameSatış mıydı emin değilim ama GameSatış güvenilir bir site. Ama bu tarz hesaplar için, güvenilir bir site olsa bile güvenmiyorum ben şahsen.

E-Posta değişse bile hesabı ilk alan kişi işlem kimliği ile her türlü alabiliyor hesabı. Alacaksanız da eğlencesine oynamak için alın, Hypixel'de level falan kasarsanız bir gün uçup gidince üzülürsünüz.

Tek seferde biraz bütçe ayırım 100₺ gibi bir fiyata her şeyi değişen premium alarak maili kendi mailinize almanız daha uygun bana göre. Bundan 2 yıl kadar önce 20₺'ye her şeyi değişen premium almıştım maili şuanda benim mail hesabımda. Güvenlik sorularını vs. kendime göre değiştirdim rahat rahat kullanıyorum. Belirttiğiniz hesapların herhangi bir garantisi yok maalesef.

Geri
Yukarı