GameSatış'tan FIFA 21 alınır mı?

• Konuyu başlatan cyt22
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B

cyt22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC için FIFA 21 almak istiyorum ama fiyat bayağı uçuk. GameSatış'ta Online oynanabilen FIFA 21 sattıklarını söylüyorlar ve yorumlarda herkes memnun. Aranızda alan var mı, gerçekten bu fiyata Online oynanıyor mu bu oyun?

GameSatış güvenilirdir ama satıcı site değil kullanıcı. Güvenilir olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında hesap alıyorsun oyun değil pek sağlıklı değil.

Merhaba arkadaşlar. PC için FIFA 21 almak istiyorum ama fiyat bayağı uçuk. GameSatış'ta Online oynanabilen FIFA 21 sattıklarını söylüyorlar ve yorumlarda herkes memnun. Aranızda alan var mı, gerçekten bu fiyata Online oynanıyor mu bu oyun?
Durmaplay'den alın derim. GameSatış'ta insanlar istediği gibi satış yapıyor. Dolandırıcı olma ihtimali var hem de biraz çok.

Galiba offline oynamanız için çoklu hesap bunlar, hesap bilgileri değişmez yazıyor. Çalıntı hesap olabilir.

Selamlar, alacağınız ürünün yorumlarının iyi gözükmesinin sebebi ürünü alanlar oyuna girdiği gibi bu fiyata FIFA 21 Online oynadım düşüncesi ile hemen 5 yıldız verip ürünü övmesinden kaynaklı ama bu durumun bir de perde arkası vardır ki o da şu; hesap ile bir kaç gün oynarsınız sonra hesap sizin kontrolünüzde olmadığı için şifresi vs değişebilir sonuçta çalıntı hesaplar bunlar.
Şifresi değişince size yeni bir hesap verirler sorun olmaz fakat Ultimate Team gibi modlarda yaptığınız emekler sürekli boşa gidecektir. Ayrıca hesaplar çalıntı olduğu için size verecekleri hesaba başka insanlarda erişebileceğinden sürekli olarak FIFA 21 Online'dan atılacaksınız.
Önerim indirim kovalamanız ve kendi hesabınıza ürünü satın almanızdır.

Bu hesapların çoğu hack forum sitelerinde paylaşılan çalıntı hesaplar. Eğer biri size oyunu online oynayamazsınız yalnızca offline diyerek pazarlamaya çalışıyorsa ve bu kişi birden fazla oyun/hesap satıyorsa bilin ki çalıntıdır.

Gördüğüm kadarıyla Sosyal İkinci el alım satım başlığında da bu kişiler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı