GameSatış'tan satın alınan Valorant hesabının geri alınması

bulukberry

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle ben GameSatış'tan Valorant hesabı satın almıştım ve çocuk bana hesabın ayrıntılı videosunu WhatsApp'tan iletti. Neyse konuştuk hallettik. Ben de siteden hesabı alım işlemini başlattım ve hesabı üzerime aldıktan sonra onayladım. Köye gitmem gerekiyordu ve evden çıktık. 2 güne köyden geldiğimde hesap kitlenmişti ve ben de satıcıya yazdım. Ve bana yazdığı şey şuydu "elimdeki hesapların değeri çok yüksek 200-300 TL daha eklemen gerekiyor". Ve ben de elimde ad soyad ve telefon numarası olmasına güvenip parayı attım. Ve her yerden engellendim. Benim o şahsa karşı yasal işlem başlatma hakkım var mı?

Merhaba. Öncelikle ben GameSatış'tan Valorant hesabı satın almıştım ve çocuk bana hesabın ayrıntılı videosunu WhatsApp'tan iletti. Neyse konuştuk hallettik. Ben de siteden hesabı alım işlemini başlattım ve hesabı üzerime aldıktan sonra onayladım. Köye gitmem gerekiyordu ve evden çıktık. 2 güne köyden geldiğimde hesap kitlenmişti ve ben de satıcıya yazdım. Ve bana yazdığı şey şuydu "elimdeki hesapların değeri çok yüksek 200-300 TL daha eklemen gerekiyor". Ve ben de elimde ad soyad ve telefon numarası olmasına güvenip parayı attım. Ve her yerden engellendim. Benim o şahsa karşı yasal işlem başlatma hakkım var mı?
Ad soyadın doğru olduğu ne malum? Herif sizi keriz yerine koymuş ve 300 tl daha koparmış hocam.

Yaptığı nitelikli dolandırıcılığa girer. GameSatış'a yazmayı deneyebilirsiniz. Hesap için başta belli bir ücrette anlaşmışsınız. Neden tekrardan para atıyorsunuz ki?

Hocam yasal işlem başlatamaz ama maksimum gamesatışa yazmış olur. Valorant hesap alım satımı yasak diye biliyorum. Olacak muhtemel şey GameSatış'ın ilanı kaldırıp kişiye ilan açmama cezası vermesi.

Hocam buna benzer binlerce konu aciliyor. Hem hesap satisi yasak. Kendi rizanizla vermişsiniz. Bir de gelip konu açmışsınız. Daha ne olsun? Hocam bir çevreye bakın Allah aşkına bir internette gezinin insanlarin basina neler gelmis bakın. Ben sinir oluyorum burada ya. Yapmayin etmeyin.

Hesabın değeri çok diye hesabı sattıktan sonra pişman olup değeri daha çok ediyor diye daha çok para istemek nedir arkadaş?

Oyunu oynayama devam etmek istiyorsan ve para ihtiyacın yoksa satışı yapmazsın olur biter. Bu şekilde yasal yola başvurulmayacağını düşünerek nasıl rahatça böyle hareket yapabiliyor bu satıcılar aklım almıyor. Yaşları en fazla 12-14 olmalı.

Geri
Yukarı