GameSatış'tan ucuz fiyata oyunlar alınır mı?

Bizim ülkede 2. El ürün alırken dikkat etmek lazım. Vurguncu kafası çok yaygın. Şahsen harici bir hesabı, para verip asla satın almam. Hesap benden alındı deyip, destek sistemine yazınca geri alma ihtimalleri de var. Bu konularda 2. El piyasaya asla güvenemiyorum.

Alınmaz. Zaten o oyunlar bedava dağıtıldı, neden 115 lira veriyorsunuz? Üstelik kod da değil, direkt hesap veriyor.

Epic Games her hafta bedava oyun dağıtıyor, onları toplamış, 115 liraya satıyor.

Doğru diyonda ben almadım bedava iken ve şu an almak istesem sade GTA 160 TL Key ile de 90 TL şimdi ne yapayım 160 TL verip 1 oyun mu alayım o kadar oyun varken.

Bizim ülkede 2. el ürün alırken dikkat etmek lazım. Vurguncu kafası çok yaygın. Şahsen harici bir hesabı, para verip asla satın almam. Hesap benden alındı deyip, destek sistemine yazınca geri alma ihtimalleri de var. Bu konularda 2. el piyasaya asla güvenemiyorum.

Game satış ben almadan parayı karşıya vermeyecekmiş ben o ara şifreyi değiştiririm. Almadım dersem parayı bana geri yatırırmış Game satış.

Amaç şifre değiştirmek değil. Adam fatura bilgisi vb. ile, hesabın kendisine ait olduğunu iddia edebilir. Yani Epic games ile iletişime geçip, hesabı geri alabilir. Sizde hesabı satın aldım diye hâk iddia edemezsiniz. Çünkü dijital servislerde, hesap satışı yasak oluyor.

Game satışa sordum şifre değiştirme gibi şey olursa kanıtlarsanız karşı taraftan paranızı alınır dediler onaylı hesap olduğundan adamlarda her türlü bilgileri varmış fotoğraftan TC'sine kadar öyle diyor Game satış.

115 TL verilmez en azından, daha ucuza bulmaya çalışın. Neden almadınız ki? Yani oyunla alakası olmayan akrabam bile hesap açıp almış.

Neyse, dediğim gibi daha ucuza bakın.

Kaç paralık arayım sizce bu kaç para olur? Adama mesaj atayım belki verir o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı