Ucuz fiyata Online oyun önerisi

Arkadaşlar bütçe 300 lira eğer oyun güzelse 350tlyede çıkabilir bu söylediğiniz oyunlar var bizde.
Terraria Stardew Valley pso R6 bunlar var.

BattleBit Remastered.

Sons of The Forest.

Dying Light 2

Spiderheck.

Kaçırma bu oyunları. Yüzeysel bakıp geçme BattleBit özellikle bir şaheser Battlefield oyunu Online fakat block şeklinde. Dying light 2 aşırı kaliteli yapım.

BattleBit Remastered.

Sons of The Forest.

Dying Light 2

Spiderheck.

Kaçırma bu oyunları. Yüzeysel bakıp geçme BattleBit özellikle bir şaheser Battlefield oyunu Online fakat block şeklinde. Dying Light 2 aşırı kaliteli yapım.

Önerdiğiniz oyunlar gayet iyi ama bizim ekipteki adamlar klasik bir Türk genci grafik falan olacak derdinde arkadaşlarım var o yüzden buradan Sons of The Forest ve Dying Light 2 değerlendirebiliriz.

Önerdiğiniz oyunlar gayet iyi ama bizim ekipteki adamlar klasik bir Türk genci grafik falan olacak derdinde arkadaşlarım var o yüzden buradan Sons of The Forest ve Dying Light 2 değerlendirebiliriz.
Pubg önerebilirim arkadaşlar ile bayağı eğlenceli olur.

Arkadaşlar Valorant'a tekrar döndükten sonra hiçbir oyun sarmamaya başladı. 3 kez RDR bitirdim çok gelmedi. Şimdi bir hikayeli oyunu 5 6 saat oynayınca bayıyor. Bana arkadaşlarıma oynayabileceğim Online oyun önerebilir misiniz?
Payday 2 güzeldir uzun saatlerce oynarsınız. Özellikle indirimde bayağı fiyatı düşüyor. Left 4 Dead2'de aynı şekilde efsanedir. Bir sürü mod var, her gün farklı map denersiniz.

Rust kesinlikle öneririm 32tl olduğu zamanlardan beridir oynuyorum şu an fiyat olarak dediğin fiyatlara yakın olması gerek 300 küsür. Çok uzun saatler oynayacağınızdan şüphem yok.
Payday 2 olabilir ilk aldığımızda 4 kişi uzun soluklu oynamıştık. Şu an yüzüne bakmıyoruz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı