Gameship güvenli mi?

phowisz

Picopat
Daha fazla  
Palworld almayı düşüyorum ve Gameshipte'de 380 liraya satıldığını fark ettim. Almayı düşünüyorum, ancak tam anlamıyla güvenemedim. Bu uygulamayı deneyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 oyun için kullandım, sorun yaşamamıştım.

Ben en mantıklısı Steam'den alayım o zaman.

Bende senle aynı soerunu yaşıyorum gameshipden alacağım baktım sorun yaşıyorum güvenlikleri iyi direk para iademi isticem sende öyle yap bir dene sonraki oyunlar içinde deneyim olur güvenlikleri güçlü iade tekrar satın alım bu gibi şeyler için sıkıntı yaşamıyorsun anladığım kadarıyla sende benim gibi yap istersen.

Evet, güvenilir bir şekilde Marvel's Spider-Man: Miles Morales oyununu satın almıştım. 24 saat içinde gelmişti, ancak bazen geç, bazen de erken gelebiliyor. Benimkisi geç gelmişti. Oyunu aldın diyelim, birkaç gün sonra oyun geri iade edildi. Bu masrafı Gameship, oyun hediye ederek karşılıyor.

Bende anomaly agent oyununu aldım ve tam hatırlamıyorum fakat 20:00 ve 23:00 arası bir saatti oyun geldi.

Evet, güvenilir bir şekilde Marvel's Spider-Man: Miles Morales oyununu satın almıştım. 24 saat içinde gelmişti, ancak bazen geç, bazen de erken gelebiliyor. Benimkisi geç gelmişti. Oyunu aldın diyelim, birkaç gün sonra oyun iade edildi. Bu masrafı gameship, oyun hediye ederek karşılıyor.

Hocam ilk yazdığımda görmemiştim fakat gelen hediyeyi kabul ettikten sonra nasıl iade edilebiliyor ki.

Son düzenleme:
Bende anomaly agent oyununu aldım ve tam hatırlamıyorum fakat 20:00 ve 23:00 arası bir saatti oyun geldi.

Hocam ilk yazdığımda görmemiştim fakat gelen hediyeyi kabul ettikten sonra nasıl iade edilebiliyor ki.
Normalde edilemez. Edilmesi için hediyeyi kabul ettikten sonra oyunu alan kişi iade edebilir seçeneğini özellikle seçmen gerekiyor.

Geri
Yukarı