Çözüldü GameSir G4 Pro Gamepad sol analog yavaş hareket ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Merhaba, yaklaşık 4 aydır GameSir G4 Pro model gamepadi kullanmaktayım. Şu zamana kadar hiçbir sorun yoktu fakat son 3 4 gündür sol analogda bir sorun var. Sol analoğu ileriye götürdüğümde y ekseni %100 olması gerekirken yavaş bir şekilde azalıyor. Windows üzerinden ve telefon üzerinden uygulama ile gamepadi test ettim ikisinde de aynı sorun gözüküyor. AliExpress üzerinden yurt dışından almıştım gamepadi. Garantisi kutusu falan hâlâ duruyor ama isterlerse nasıl yurt dışına göndereceğim bilmiyorum.

Düzenleme: Sorunum çözüldü aslında düşündüğüm gibi bir sorun değilmiş. Gamepad de bir sorun olduğunu düşünmüştüm fakat değilmiş. Sol analoğun içine bir şey kaçmış galiba sol tetik tuşlarının yanından üfleyince düzeldi konuyu da rapor ettim kapatılabilir yorduğum için kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Hocam PTT'den çıktı. Takip numarasını girince yazılan vergiyi görüyorsun. Türkiye'de 500 küsur liraya distribütör garantili satılıyor zaten o yüzden bu fiyat çok fahiş.
Takip numarasını da vereyim.
RB134309023sg.

Türkiye'de satışa sunulduğundan haberim yoktu. Eğer ileride bir sıkıntı durumunda garanti işi daha kolay olsun derseniz iade edip Türkiye'de satılan yerlerden alabilirsiniz. Fakat ben iade etmezdim bu saatten sonra yine de son karar sizin.

Gamepadin kendi yazılımı güncel mi acaba? SATA SATA sorunlu olanı mı sattılar acaba bana?

Güncel galiba. Gamepadi resetleyip tekrar denediniz mi belki düzelebilir. Aldığınız yer ile görüşüp sorununuzu anlatıp yardım da isteyebilirsiniz. Onlar daha iyi bileceklerdir. Yinede yardımcı olabileceğim bir şey varsa seve seve yardımcı olurum.

Güncel galiba. Gamepadi resetleyip tekrar denediniz mi belki düzelebilir. Aldığınız yer ile görüşüp sorununuzu anlatıp yardım da isteyebilirsiniz. Onlar daha iyi bileceklerdir. Yinede yardımcı olabileceğim bir şey varsa seve seve yardımcı olurum.

Kablolu bağladıgımda yeşil ışık yanıyor, aygıt yöneticisinde de XBOX360 Controller olarak gözüküyor ama hiçbir şekilde çalışmıyor ben de anlamadım. Reset attım, başka kablo ile denedim, başka cihazda denedim ama fayda etmedi. Teşekkürler cevabınız için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı