Gamesir G4 Pro inceleme

Gamepadin kendi yazılımı güncel mi acaba? Bende klavye fare olarak görüyor çünkü ve kullanamıyorum kablolu bağlandığımda. Sata sata sorunlu olanı sattılar galiba.
Olabilir başka kablo ile deneyin. Bende sorunsuz çalışıyor kablolu bir şekilde.
Gamepadin kendi yazılımı güncel mi acaba? Bende klavye fare olarak görüyor çünkü ve kullanamıyorum kablolu bağlandığımda. Sata sata sorunlu olanı sattılar galiba.
Windows 10 değilse belki ondandır. Xbox driverlarına dikkat edin.

Son düzenleme:
Olabilir başka kablo ile deneyin. Bende sorunsuz çalışıyor kablolu bir şekilde.

Windows 10 değilse belki ondandır. Xbox driverlarına dikkat edin.

Evet, kendi yazılımı güncel. Xbox driverları da Windows'a göre güncel gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu gamepadi almak istiyorum da. Satın alacağım arkadaş şöyle bir durum belirtti. Kablosuz kullanırken bir sorunu yokmuş fakat kullanımda olmadığı sürede bile şarjı bitiyormuş. Durum hepsinde bu şekilde mi?

Merhaba bende de aynı gamepad var ve son 1 haftadır tekrar kullanmaya başladım neredeyse 4-5 aydır boş bir şekilde duruyordu tekrar kullanmak için bağladığımda şarjı tam doluydu yani öyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım.

Ben şu anlık öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama bir ara şarjını yeni doldurmuştum ve ertesi gün oynamak için şarjdan çıkarmıştım. Ertesi gün açmaya çalışınca şarjı yoktu açılmamıştı yeni doldurmama rağmen. Ama dediğim gibi 8 aydır kullanıyorum bir sorunu yok çok güzel çalışıyor. Bu bahsettiğim olayda 8 aylık kullanım sürecinde 1 kere başıma geldi, neden olduğunu da anlamadım. Onun dışında şarjı bittikten sonra şarja takarım, dolunca çıkarır bırakırım. Bazen ertesi günü bazen 1 hafta sonra kullanırım. Ama şarj konusunda bir sorunu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…