Gamesir G4S gamepad çalışmama sorunu

Ryuk

Decapat
Yaklaşık 6 ay önce AliExpress'ten aldığım gamepadim çalışmamaya başladı. Yurt dışından aldığım için garantisi de yok. Kendim yapabileceğim bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçini açıp kablolarını kontrol etmek dışında pek bir çözüm önerisi veremeyiz. Teknik bilginiz varsa kapasitör ve dirençleri kontrol edebilirsiniz.

Büyük ihtimalle kabloyu sardığını ve ya oynarken azda olsa çekiştirdiğini varsayıyorum(cevabına göre ek yorum yapabilirim.) bu nedenle kablolar çok kolay kırılmakta bu yüzdende çalışmamaktalar sorunun çözümü 6 ay geçtiği için iade alamazsın ama azda olsa elektrikten + lehimlemeden anlayan bir kişiye yeni bir USB kablo alıp kabloyu değiştirerek sorununu çözebilirsin. (y)

Bilgisayarcılar o konularla uğraşmazlar, yapabilseler bile uğraşmak istemeyeceklerdir.

Büyük ihtimalle kabloyu sardığını ve ya oynarken azda olsa çekiştirdiğini varsayıyorum(cevabına göre ek yorum yapabilirim.) bu nedenle kablolar çok kolay kırılmakta bu yüzdende çalışmamaktalar sorunun çözümü 6 ay geçtiği için iade alamazsın ama azda olsa elektrikten + lehimlemeden anlayan bir kişiye yeni bir USB kablo alıp kabloyu değiştirerek sorununu çözebilirsin. (y)

Bilgisayarcılar o konularla uğraşmazlar, yapabilseler bile uğraşmak istemeyeceklerdir.
Gamepad bluetooth ile çalışıyor. Yinede sorun ondan olabilirmi?
Yani sadece bluetooth değil usb dongle ile kablosuz olarak pc de de çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı