Gamesir T2A Gamepad Sorunu

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhabalar ben yaklaşık 2 sene önce bir çekilişten gamesir T2A Gamepad kazanmıştım bu Gamepad'i pek fazla kullanamadım olsa olsa 30 defa kullanmışımdır fakat durduk yere Gamepad'da sorunlar oluştu RT lt tuşları hiç çalışmıyor ve sağ analog ise yanlış çalışıyor ya tam yukarı ya tam aşağı şekilde gözüküyor bilgisayarda üstelik Gamepad'a dokunmuyorken
Bu tuşları kendim onarabilir miyim? Maaliyeti ne kadar olur cevaplarsanız sevinirim!

Çok fazla kullanılan bir Gamepad'e benzemiyor git adam gibi bir Xbox 360 veya Monster Pusat veya Logitech F310 (F710'da olabilir) al zevkin dibine girersin. İstersen gidip sahibinden de daha uygun fiyata 2. ellerinden alabilirsin.

Çok fazla kullanılan bir Gamepad'e benzemiyor git adam gibi bir Xbox 360 veya Monster Pusat veya Logitech F310 (F710'da olabilir) al zevkin dibine girersin. İstersen gidip sahibinden de daha uygun fiyata 2. ellerinden alabilirsin.

Şu anda o fiyatları verecek durumum yok Gamepad için zaten elimdeki Gamepad'de çeklişten gelmişti bu Gamepad'de aslında güzel bir Gamepad o yüzden uygun fiyata halledebilirsem kullanmak istiyorum

O zaman gidip bir elektrikçiye yaptır ama çok iyi bilen olsun gidip yaptırıyım derken 200 liralik kulaklıkları bozduğum oldu dikkat et ama ben diyorum o Gamepad sağlam olmadığından bozulmuştur bende 2 tane var bekledikçe sapıtıyorlar yani açıkçası pazardan aldıklarından bir farkı yok. Anakartlar kalitesiz olduğundan sorun çıkartıyorlar benim dediklerim düzgün kullanımla 5 6 yıl gider.

Geri
Yukarı