GAMETECH Black Rider Red vs Gametech Titan

Bütçe
650
Hocam mesajlara bakın isterseniz ben k552 ve galax Stealth 03 önerdim. Arkadaş k552 alacak sanırım. Siz benim önerdiklerim için mi yoksa başlıktaki ürünler için mi dediniz?
Başlıktaki ürünler için dedim, K552 iyi olur bu bütçede mekanik isteniyorsa.

ir klavye buldum fakat mekanik benzetimli deniyor bu nedir ve klavye iyi midir danışmak istedim malum klavye konusunda bilgili biri değilim.

Mekanik zorunlu değilse güzel bir klavye. Alternatif olarak bu da bulunuyor:

Mekanik istiyorsanız @theumtkyd'nin önerdiği klavyeler gayet güzel. K552 şu an zam aldı, indirim bekleyip onu almanız daha iyi olur @EgemenAlev.

Mekanik zorunlu değilse güzel bir klavye. Alternatif olarak bu da bulunuyor:

Mekanik istiyorsanız @theumtkyd'nin önerdiği klavyeler gayet güzel. K552 şu an zam aldı, indirim bekleyip onu almanız daha iyi olur @EgemenAlev.
önerileriniz için teşekkürler k552 almak istiyorum uzun süreli kullanım güncellemesi de yapacağım Kiznaiver Hocam teşekkürler öneriniz için ama 1,5 yıldır mekanik hisli klavye kullanıyorum artık mekanik klavyeye geçmek istiyorum.

önerileriniz için teşekkürler k552 almak istiyorum uzun süreli kullanım güncellemesi de yapacağım Kiznaiver Hocam teşekkürler öneriniz için ama 1,5 yıldır mekanik hisli klavye kullanıyorum artık mekanik klavyeye geçmek istiyorum.
Mümkünse indirim bekleyin. Yeniden 700TL'ye düşer diye düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

siSizce hangi indirimler beklenmeli yani ne zaman almam gerektiğini bilmiyorum black fridayu beklemeye değer mi?
Hocam buradan kontrol edin her gün:

Yeni konular

Geri
Yukarı