GAMETECH Black Rider Red vs Gametech Titan

Bütçe
650
Tamam öneriniz için teşekkürler önerebileceğiniz Blue Switch var mıdır hocam sizi çok yormayacaksa?
Galax var işte o da ingilizce sıkıntı dedin. Yorulma değil de yarın 6 da kalkmam lazım o yüzden yatacağım. Senin için acil değilse yarın 13-14 gibi bakayım.

8 yıldır numpadli klavye kullanıcısı olarak söylüyorum aşırı gereksiz masan benimki gibi küçükse çok fazla yer kaplıyor. Bence numpad olmaması eksi değil.

Bildiğim yok. Şimdi yatacağım yarın okuldan 13.00 gibi geliyorum. O zamana kadar almazsanız başka araştırabilirim.

Teşekkürler size de iyi dersler ben de saat 16.30 gibi evde oluyorum isterseniz o zaman öneride bulunabilirsiniz.

ir klavye buldum fakat mekanik benzetimli deniyor bu nedir ve klavye iyi midir danışmak istedim malum klavye konusunda bilgili biri değilim.

İlk defa böyle bir klavye görüyorum. Biraz araştırdım yarı mekanik diyorlar. Bence bu bütçeye tam mekanik klavyeler varken alınmaz. Bu arada başka bu bütçede bir şey bulamadım. Ya galax Stealth 03 ya da k552 alacaksınız. Ben olsam k552 alırım. Ama hemen 780 TL olmuş. Bir an önce almanızı tavsiye ederim. Çünkü her an zamlanıyor.

İlk defa böyle bir klavye görüyorum. Biraz araştırdım yarı mekanik diyorlar. Bence bu bütçeye tam mekanik klavyeler varken alınmaz. Bu arada başka bu bütçede bir şey bulamadım. Ya galax Stealth 03 ya da k552 alacaksınız. Ben olsam k552 alırım. Ama hemen 780 TL olmuş. Bir an önce almanızı tavsiye ederim. Çünkü her an zamlanıyor.
Teşekkürler hocam biraz kullanımdan sonra güncelleme de yaparım arayanlar için de yararlı olur.

650TL'ye ikisi de alınmaz. @Kiznaiver hocam iyi öneriler yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı