Gametech Folder 4 kasa alınır mı?

Baho3872

Hectopat
Daha fazla  
Bu kasalar nasıldır, alınır mı?

Screenshot_20210501-215716.jpg

Screenshot_20210501-020749.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• af70db1a-5339-443c-8fb1-6bb075523f61.jpg
    af70db1a-5339-443c-8fb1-6bb075523f61.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 62
PSU dahilse asla almayın.

Bu bütçede performax xenom alabilirsiniz. RGB önemli değilse bu kasaya da bakmanızı öneririm: Zalman S2 Mid Tower Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kaç fanlı.
Yazmıyor da.

Lit 200 kullanıyorum sana RGB şöleni sunuyor kaçırma.

Önde 2 fanı var diye biliyorum ve önü cam mesh değil senin sistem parçaların neler kasa nasıl çalışıyor serin mi?

Kaç fanlı.
Yazmıyor da.

Önde 2 fanı var diye biliyorum ve önü cam mesh değil senin sistem parçaların neler kasa nasıl çalışıyor serin mi?

Donanım arşivi bu kasayı inceledi önde 1 fan arkada 1 fan ile geliyor.
Ben ön kısma 2 tane tx fan aldım üst kısma 2 tane RGB Dark marka fan aldım.
Kasa içi gayet serin hava akımı iyi yandaki delikler yetiyor incele videoyu ona göre karar ver ben memnunum. RGB konusunda çoğu kasadan farklı lit 100 daha güzel ama daha pahalı.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Donanım arşivi kanalından videoyu bulabilirsin buraya atmıyorum.

Aerocool Prime, Dark X-Force, Dark Raider, Zalman S2 veya Zalman S2 TG alınabilir. Raider hariç (o benzer seviyede ama daha büyük) konuda atılan diğer kasalardan biraz daha küçük veya destekleri az olabilir ancak daha kaliteli kasalar.
RGB LIT-200 asla önermem, güzel kasa olabilir ancak hava akışı yerlerde. Sharkoon kalitesinin tadına bakmak istiyorsan RGB Flow alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı