GameTech Freezer HD 2.0 nasıldır?

Selamlar, X3440 işlemciye HD 2.0 modelini alacağım ancak kullananların ağzından bir kaç şey duymak isterim, bu ürün nasıldır? Alınca 2 fanlı mı geliyor? Termal macun çıkıyor mu? Performansı nasıl? @SALOOWEN @Randower Şimdiden teşekkürler.
Kasanın hava akışı iyi değilse istediğiniz performansı alamazsınız ne yazık ki. Soğutucuya gelirsek o bütçede alınabilir. Kasaya sığar mı emin olun.

Yetmeyebilir diye düşünüyorum.
Ama siz beni tam olarak ciddiye almayın ve araştırın yanlış yönlendirmek istemiyorum.
@SALOOWEN sizce bu PSU yeter mi? 95 işlemci, 125 GPU ve 95W'ta soğutucu desek ki hepsinin tam yükte çalıştığını varsayarsak bu. 315 yapıyor. Ucu ucuna yetiyor bence. :D

@SALOOWEN sizce bu PSU yeter mi? 95 işlemci, 125 GPU ve 95W'ta soğutucu desek ki hepsinin tam yükte çalıştığını varsayarsak bu. 315 yapıyor. Ucu ucuna yetiyor bence. :D
İşlemcin 95W, overclock için pek bir performans bekleme. Bende de x3440 var, snowman t6 ultra aldım, yolda.
Sana önerim Hepsiburada 50 TL indirim veriyor. Snowman x6 180 TL, 50 TL indirimle 130 oluyor. Çok daha iyi soğutur.

İşlemcin 95W, overclock için pek bir performans bekleme. Bende de x3440 var, snowman t6 ultra aldım, yolda.
Sana önerim Hepsiburada 50 TL indirim veriyor. Snowman x6 180 TL, 50 TL indirimle 130 oluyor. Çok daha iyi soğutur.
Overclock ile darboğaz kapatacağım. 4 GHz O.C yapacağım. Snowman X6 kaç W TDP değerine sahip?

Overclock ile darboğaz kapatacağım. 4 GHz O.C yapacağım. Snowman X6 kaç W TDP değerine sahip?
Bulamadım tdpsini ama 2 fanlı versiyonu 125W. Önerdiğim ise 3 fanlı yani 140-150w civarı olacak. 4GHz overclock yapabilir misiniz bilemem ama 130 TL için harika ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı