Gametech GTP 500W PSU alınır mı?

Ürünün +80 Plus sertifikası alması için kaliteli olması lazım. Eğer gerçekten 80+ sertifikası aldıysa kalitelidir. Ürünün sertifika alması için birkaç testten geçmesi lazım. Testleri geçmiş ki sertifika almış.
Hocam gerçekten almıyor zaten.
80+ etiketi yapmak zor degil.
Abdullah Hocanın her söylediğine inanacak mısınız?
Hocam Gamepower adamın hakiki sponsoru zaten hakkında kötü bir şey söyleyemez.:)
Gametech PSU kullandın mı ki kötü diyorsun ?
Hocam kullansa büyük ihtimalle şuan sizle konuşamazdı. Ya sistemi komple yandığı için soğuk su içiyor olurdu ya da patlama yangın çıkartmış ve adam ölmüş olurdu.

Son düzenleme:
Everest'te C4 yapmak için uygunmu.
1592399711554.png

Not: Bu resmi kim yaptıysa helal olsun artık yazma işinde kurtuluyorum herşeyi özetliyor resim. XD

Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.

Dosya Ekleri

• 80 PLUS GÖRSELİ.jpg
    80 PLUS GÖRSELİ.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 91
Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın N11'de yüzlerce kişi almış ve menmun saçma sapan yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.

Türkiye ithalatçısı sizsiniz galiba :D. Profilinizi sadece forumda Gametech PSU'yu övmek için açmış gibisiniz. Boşa uğraşmayın bu forumda fikrini değiştirebileceğiniz 1 kişi yok. Aynı fiyata adam gibi kendini dünyaya duyurmuş PSU almak varken Gametech :D cidden komik.

Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.
Konu 29 Haziran tarihli. Sizin amacınız ne? Gametech PSU konularını bulup niye kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmeye çalışıyorsunuz? Önerecekseniz doğru düzgün, kaliteli bir ürün önerin.

Arkadaşlar buraya gametech firmasına ait bir çalışan olarak yazıyorum. Şuana kadar binlerce power satışı yapıldı ve müşterilerimiz aldığı ürünlerden menmum ve sanalapazarlar da satışı en fazla olan markayız. Buralarda gerçek kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz. Firmamıza power konusunda patlama vs. gibi gelen hiçbir şikayet olmamıştır. Psularımız da 5 adet koruma mevcut olup böyle birşeyin olması mümkün değildir. Bütün sorularınızı özelden sorabilirsiniz. iyi günler

Gametech GTP-700 v2 700W PSU/Güç Kaynağı İncelemesi! -Türkiye'de İlk!- burada bir kullanıcı gerçek incelemesini yapmış inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlar buraya Gametech firmasına ait bir çalışan olarak yazıyorum. Şu ana kadar binlerce Power satışı yapıldı ve müşterilerimiz aldığı ürünlerden menmum ve sanalapazarlar da satışı en fazla olan markayız. Buralarda gerçek kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz. Firmamıza Power konusunda patlama vs. gibi gelen hiçbir şikayet olmamıştır. Psularımız da 5 adet koruma mevcut olup böyle bir şeyin olması mümkün değildir. Bütün sorularınızı özelden sorabilirsiniz. İyi günler

Gametech GTP-700 v2 700W PSU/Güç Kaynağı İncelemesi! -Türkiye'de İlk!- burada bir kullanıcı gerçek incelemesini yapmış inceleyebilirsiniz.

Hocam Gametech 500W 80+ Bronz modelinde bir sıkıntı çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı