Gametech GTP-700 80+ Gold alınır mı?

OraletOsman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, internette PSU araştırmasına çıktıydım ve GAMETECH GTP-700 (diğer model adı: Premium Gold 700) diye bir PSU buldum. Bir 80+ destekli PSU'ları gösteren bir site buldum ve orada da bu PSU gözüküyor ve 80+ olduğu teyit edilmiş. Bu marka ve PSU güvenilir mi? Alıp deneyimlemiş dostlarım varsa memnun mu?
Şimdiden teşekkürler...

gt1.png

gt2.png

Uzak dur.

700W, üstüne Gold sertifika ve 400 TL. Fiyatına bakınca bile direkt kalitesiz bir ürün olduğunu anlayabiliyorsun.

Uzak dur hocam. 80+ sadece verimlilikle ilgilidir. Kullanılan malzemelere ve kalitesine bakmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi bir şey olur herhalde bilgisayar kasan.

Hocalar peki sizin önerebileceğiniz en fazla 400 TL'lik 600W, (Hadi belki 550W) bir PSU var mı?

Eğer sistem imzanızdaki sistemse 550W fazlasıyla yeterli. Sırf fazla Watt yazıyor diye abuk subuk ürünlere bakmanıza gerek yok. Fazla Watt kaliteli demek ya da daha iyi demek değildir. Ben aynı paraya 700W PSU aldım gibi bir şey söz konusu değil yani. Ben de aynı paraya ultra dandik 1500W PSU alabilirim mesela.

Eğer sistem imzanızdaki sistemse 550W fazlasıyla yeterli. Sırf fazla Watt yazıyor diye abuk subuk ürünlere bakmanıza gerek yok. Fazla Watt kaliteli demek değildir.
Hocam yakın zamanda yükseltme yapmak istediğim için hemde gelecek zaman için, ama gösterdiğiniz PSU'yı inceleyeceğim, Teşekkürler.
Caner hocamın attığını hiç düşünmeden alabilirsin üzmeyecektir seni.
Eyvallah hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi bir şey olur herhalde bilgisayar kasan.
O PSU'yu kullanırsanız kasa cidden böyle olabilir. 🙃
Bu iki arkadaşa bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı