Gametech kasalar hakkındaki ön yargılarınızı kırın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mileti burda yanlış yönlendirip paraların yazık olmasına yardımcı oluyorsun. Mesela Turbox PC'lerindeki yorumlarda yazanlar gibisin. Çok iyi bilgisayar GTA 5 yüksekte oynuyorum. Milleti yanlış yönlendirmeyin.

Tamam dostum sosyalin en iyisi sensin. Bir biz kötüyüz.
Daha fazla ağlayıp sızlama burada. Modele değil de markaya göre yorum yapan kanser adam seni.
Mileti burda yanlış yönlendirip paraların yazık olmasına yardımcı oluyorsun. Mesela Turbox PC'lerindeki yorumlarda yazanlar gibisin. Çok iyi bilgisayar GTA 5 yüksekte oynuyorum. Milleti yanlış yönlendirmeyin.
TurboX'u kim nerede önermiş?

Kasaların marka basılma usulü ile geldiğini biliyoruz. Ki forumda Gametech kasa alınmaz deyip Ranker Virgo önerenler de vardı. 300 liraya başka kasa bulunmadığı zaman ben de öneriyordum. Bence de, o fiyata farklı alternatfiler varken alınmaz ancak, fiyat bakımından alternatifi yoksa önerilebilir. Siz almışsınız, kullanıyorsunuz ve memnun da kalmışsınız. Hayırlı olsun.

Şu kasaları Phanteks Corsair ile falan bir tutanlar var. Parası olmayan gider alır işte. Her bütçeye hitap eden marka farklıdır. Ama kimse de kusura bakmasın Corsair kasalarla da bir tutulmaz.

Gametech kasa alınmaz. PSU'yu düzgün monte edebilmek için matkapla kasayı delmek zorunda kaldım. Montaj süreci vs çok acılı sürdü. Kablo düzenlemesi konusunda berbat bir kasaydı. Yapabildiğimin en iyisini yaptım iyi termaller alıyorum allahtan. Çok acı çektirdi ama. Param çok az olduğu için almak zorunda kalmıştım ama pişmanım onun yerine biraz daha para biriktirip daha iyi bir kasa alsaydım keşke

Eleştirileri kaldırmayacaksanız niye konu açıyorsunuz? İlginç. Çöplüğün anlamını öğrenmenizi tavsiye ediyorum Tabii görüşlerinize de saygımız var.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…