Zalman Z3 Plus kasa hakkındaki görüşleriniz

Merhaba sevgili Technopat ekibi, yakın zamanda Zalman Z3 Plus adlı kasayı almayı düşünüyorum, bu kasa hakkındaki görüşleriniz nelerdir, içi geniş bir kasa mı, içerisinde kendiliğinden fan geliyor mu, içerideki hava sirkülasyonu iyi mi, içine büyük boyutta ki ekran kartları rahatlıkla sığabilir mi gibi sorularıma cevap arıyorum. Bu kasayı kullanan birisi de yardımcı olabilir.

Corsair Graphite, Obsidian serisi gibi üst seviye kasaların içinde gelen fanlar bile ses yapıyor. Merak etmeyin.

Anladım teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle ses geliyor fanlardan...

Açıkçası video da sesi duymak bile çok zor bırakalım da bu kadar da olsun. Kapalı kutu değil bu ya içinde bir sürü fan var.

Hem iyi soğutsun diyoruz hemde fan sesini bahane ediyoruz.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.
Bence didiklemeye gerek yok, kasa bu ses çıkar fan bu ses çıkar.
Aklıma beyaz show da ki tipleme geldi.

Sigara içmeni istiyorum, ama duman çıkarmanı istemiyorum.
Fanların dönmesini istiyorum, ama ses çıkmasını istemiyorum.
Çok fan olsun istiyorum, ama ses çıkmasını istemiyorum.

Zıt yöne gitme kavramı.
Bilgisayarın soğumasını istiyoruz, ama bu seferde fan sesinin değeri artıyor.

Şunu tespit etmelisin neyi istediğini bilmelisin bilgisayarın soğuk mu olmasını istiyorsun. Yoksa fan sesi az olsun ama soğuk olmasa da bunu ödemeye hazır mısın ?
Hazırsan hiçbir engel kalmadı. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı