Gametech PSU alınır mı?

Gerçek hayatta CS:GO oynama videosu çekip C4'ü "Kasa Site" kısmına kuracaksanız kullanın. Normalde o ürünlerin amacı bomba olması zaten. Şalteri açtın mı? 6 ay sonra geçmiş olsun.
High power sipariş ettim şimdi teknobiyotik den. Umarım üzmez. Bu arada kasada elektriklenme oluyordu. Everest psu dan dolayı oldugunu düşünüyorum.

Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.

Dosya Ekleri

• 80 PLUS GÖRSELİ.jpg
    80 PLUS GÖRSELİ.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 157
Gametech markası 80 Plus sertifikasına sahip arkadaşlar ve ürün gerçek 80 Plus özelliklerini tamamen barındırıyor. Açıp içerisini inceleyen biri olarak söylüyorum: Bütün 80 Plus'a ait şebeke giriş korumaları mevcut. Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın. N11'de yüzlerce kişi almış ve memnun. Yorumlar yaparak güzel bir markayı lekelemeyin.
"Kullanmayan kişilerin yorumlarına inanmayın" evet, haklısın. O zaman ben geçmişte kullanmış biri olarak söylüyorum. Artık kullanan birinin yorumuna inanabilirsiniz. Gametech markasını küçüklüğümden beri biliyorum. Eskiden bu kadar kalitesiz bir marka olduğunu bilmiyordum tabi. Güç kaynağını kullanınca markanın kalitesini anladım. Bildiğin hayabusa gibi çalışıyor, çok sesli. Bir de vadettiği gücün neredeyse yarısını falan veriyor. Yani 650W alsanız bile verebildiği güç belki 500W'ın bile altında çıkıyor. Eski sistemimdeki işlemci ve ekran kartını tam hatırlamıyorum ama ikiside çok eskiydi ve buna rağmen yükte bilgisayarımdan motor gibi ses geliyordu. Ara sıra saçma sapan zamanlarda kapanıyordu.

Buyrun. Kullanmış birinden dinlediniz. Anlamışsınızdır artık.

Geri
Yukarı