Çözüldü Gametech Venom birden çok tuşa basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pamukseker

Centipat
Yer
Württemberg
Daha fazla  
Klavyeyi alalı daha 1 hafta anca oldu ama klavyede "t"ye basınca "ot" oluyor, "v"ye basınca "vö" oluyor, "5"e basınca "59" oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Bir de bazı tuşların LED'leri bozulmaya başladı. Değişim için söyledim yetkili servise göndermemi istediler. Burada da yetkili servis yok. Klavye markası Gametech Venom

Rica ederim, iyi forumlar hocam. :)

Hocam konuyu hortlatmış gibi olacağım kedim bugün aldığım klavyeye klavyeye kahve döktü duruladım falan şu an bir sıkıntı yok sadece k harfine basınca Switch sesi çok az geliyor yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı aldığım klavye Gamenote KB435l.

Hocam konuyu hortlatmış gibi olacağım kedim bugün aldığım klavyeye kahve döktü duruladım falan şu an bir sıkıntı yok sadece k harfine basınca Switch sesi çok az geliyor yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı aldığım klavye Gamenote KB435l.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Aldığınız yer ile mutlaka iletişime geçin. İleride daha da sorun çıkartabilir. Sorununuzu anlatın ama kahve döktüğünüzü söylerseniz kullanıcı hatası deyip geçiştirebilirler.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Aldığınız yer ile mutlaka iletişime geçin. İleride daha da sorun çıkartabilir. Sorununuzu anlatın ama kahve döktünüzü söylerseniz kullanıcı hatası deyip geçiştirebilirler.
teşekkürler peki ne diyeyim açıklama olarak aklınızda bir şey var mı

Geri
Yukarı