Tigoes K9 2 tuşa birden basıyor

Berat Çetin

Centipat
Merhaba, dün CS:GO'da duvara gir çık yaparken takılmalar oluyordu. Ben de klavyenin tuşlarını kaldırıp temizledim. Gene takılmalar oluyordu sonra klavyenin vidalarını söküp temizledim. Klavyeyi geri taktığımda entere basınca f tuşuna 6'ya basınca F3 tuşuna space basınca a tuşuna basılıyordu. Sonra vidaların birkaçını çıkarttım space basınca a tuşuna basılmıyordu. Ama diğerlerinde aynı sorun devam ediyor. Bu klavyeyi düzeltebilir miyim düzeltemezsem klavye önerir misiniz? Bütçem 80 TL klavyem Tigoes K9.

İkinci elden G103'lere bakabilirsin. Maalesef klavyenin markası kalitesiz ürünler ile nam salmış bir fason pazarlayıcısı. Birçok insanı da ışığıyla ve değerini hak etmeyen fiyatıyla kandırıyorlar. İlk cümlede tavsiye ettiğim klavye eskiden 80 liraydı, şimdi 160'ı bulmuş. Dolayısıyla ikinci el ilanlarına bakabilirsin Technopat 2. el veya Sahibinden gibi.

İkinci elden G103'lere bakabilirsin. Maalesef klavyenin markası kalitesiz ürünler ile nam salmış bir fason pazarlayıcısı. Birçok insanı da ışığıyla ve değerini hak etmeyen fiyatıyla kandırıyorlar. İlk cümlede tavsiye ettiğim klavye eskiden 80 liraydı, şimdi 160'ı bulmuş. Dolayısıyla ikinci el ilanlarına bakabilirsin Technopat 2. el veya Sahibinden gibi.
Işıklı bir öneriniz yokmu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı