Gamın.gen.TR'den alınan bilgisayarın yanında Wi-Fi adaptörü gelir mi?

Daha fazla  
Selam ben Gaming gen TR'den bu sistemi aldım ve yaklaşık 30dk önce kargoya verildi şimdi bu sistem geldiğinde deneme Windows 10 filan kurulu olur mu veyahut adamlar test ve montaj yapıyorlar ya test yaparken Win kurmaları lazım ve sürücü filan yüklerken de internete ihtiyaçları var sizce yanında Wi-Fi adaptörü de gonderirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam ben Gaming gen TR'den bu sistemi aldım ve yaklaşık 30dk önce kargoya verildi şimdi bu sistem geldiğinde deneme Windows 10 filan kurulu olur mu veyahut adamlar test ve montaj yapıyorlar ya test yaparken Win kurmaları lazım ve sürücü filan yüklerken de internete ihtiyaçları var sizce yanında Wi-Fi adaptörü de gonderirler mi?

Deneme sürümü oluyor genelde. Eğer anakartta dahili wifi entegresi yoksa adaptör göndermezler sizin almanız veya ethernet bağlamanız gerekli.

Eğer Windows kurmalarını talep etmediysen FreeDOS olarak gelir. Windows'u kendin kurman gerekir. Windows USB'si hazırla veya sistem diski varsa sisteme onu tak.

Wi-Fi adaptörünü de yine kendin eklemediğin sürece veya sistemde bulunan anakartın kendiliğinden Wi-Fi özelliği olmadığı sürece onlar eklemez.

Bir de arkadaşlar ben geçici süreliğine 12 yıllık monitör kullanacağım ve monitörün çıkışıda VGA benim alacağım kasada VGA çıkışı var mı varsa VGA kablosu nu takınca görüntü gelir mi hemen.

Bir de arkadaşlar ben geçici süreliğine 12 yıllık monitör kullanacağım ve monitörün çıkışıda VGA benim alacağım kasada VGA çıkışı var mı varsa VGA kablosu nu takınca görüntü gelir mi hemen.
Sistemdeki ekran kartında VGA portu yok. Dönüştürücü alırsan kullanabilirsin.

HDMI to VGA veya Display Port to VGA alman gerekiyor.

Sistemdeki ekran kartında VGA portu yok. Dönüştürücü alırsan kullanabilirsin.

HDMI to VGA veya Display Port to VGA alman gerekiyor.
Hangisi daha uygun olur ve yatta birşey farkedermi

Vede arkadaşlar sistemde A520 m Plus var B450 ile arasında performans kaybı yasanirmi OC yapıp sistemin ilerdeki performansını düşürmesini istemem o yüzden OC yapmayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı