Teknosa'dan alınan Wi-Fi adaptör iade edilir mi?

k19lu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle...

Yeni sistemimin anakartı Wi-Fi desteklemediği için Teknosa.com'dan bir Wi-Fi adaptörü satın aldım.
Ürünü satın alırken anteli/antensiz olarak bir kriter belirlemedim.
Bu sebepten ötürü adaptörün 200/20 Mbps 5 GHz 16.5 metre uzaklıktaki performansını kestiremiyorum.

Bu soruları kendime sorduktan sonra iade şartlarını okudum ve;

"Ambalaj/paketi açılmış, kurulumu yapılmış ekran ve TV'ler, SIM kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, notebook ve tabletler, iade alınamaz."

Wi-Fi bağlantısı? Ben kurulum yaptıktan sonra iade edemeyecek miyim? Veya ben mi yanlış anladım?

Ürün daha teslimat şubesinde. Yurtiçi Kargo bulunduğum yerde olduğu için erken gelecektir. İnternete ihtiyacım var, fakat USB tethering ile problemimi bir nebze olsun çözebiliyorum. Ayrıca maalesef ki 2 gün önce indirimde aldığım bu ürün az önce baktığım fiyatıyla 280 liraları bile görmüş /:

Dediğim gibi, ürünün kurulumunu yapmadan iade etmeli miyim?

Benim bildiğim bazı ürünler hariç (Kişiye özel üretilen ürünler, çabuk tüketilmesi gereken ürünler vb.) dışında tüm ürünlerin 15 günlük şartsız koşulsuz iade hakkı mevcut. Bu şekilde kendilerinin belirtmesi ile iade almama gibi bir şey söz konusu olmuyor.

Yerinde olsam her halükarda bu süre geçmeden tüketici hakem heyetine iade için başvuruda bulunurdum.

Benim bildiğim bazı ürünler hariç (kişiye özel üretilen ürünler, çabuk tüketilmesi gereken ürünler vb.) Dışında tüm ürünlerin 15 günlük şartsız koşulsuz iade hakkı mevcut. Bu şekilde kendilerinin belirtmesi ile iade almama gibi bir şey söz konusu olmuyor.

Yerinde olsam her halükarda bu süre geçmeden tüketici hakem heyetine iade için başvuruda bulunurdum.

Mantıklı bir fikirde bulundunuz.
Dediğiniz gibi yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı