Gaming gecesi siparişim onaylanmadı

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
R5 5600x için 2 saat ödeme ekranında bekledim. Saat 22.00 olunca sayfayı yenileyince gördüğüm fiyat beni şok etti elim ayağım dolaştı, (sanırım 1.850TL idi.) İndirim girince hemen aldım bankadan gelen SMS ile doğruladım onayladı fakat ne bakiye düştü ne de sipariş. İndirim girdiği gibi 5 sn içinde tüm işlemleri yaptım fakat olmadı. Sizce ince hesap ürünü yanlışlıkla 1.850TL'ye ekledi ve kaldırdı mı? Yoksa 20 adet stok 1sn içinde tarihe mi karıştı?

Son düzenleme:
Galiba 5600Xden bahsediyosun bende onu alacaktım benim de elim ayağım titredi ama bende 20 saniyede almama rağmen iptal ett muhtemeln yalandı içim rahatladı bu mesajı görünce bence seninde rahatlasın çünkü bu fiyatlara imkansız.

Galiba 5600XDEN bahsediyosun bende onu alacaktım benim de elim ayağım titredi ama bende 20 saniyede almama rağmen iptal ett muhtemeln yalandı içim rahatladı bu mesajı görünce bence seninde rahatlasın çünkü bu fiyatlara imkansız.

Hocam başlığa yazdım R5 5600 diye ama sağ olsunlar değiştirmişler.

Normal 5600 2700'e düşüp 5600X 1800 liraya düşmesi imkansız bende bayağı moralim düştüde yalan indirimdi.

Hocam bari yalan indirime kanmasaydık da 5600 alsaydım 2700TL'ye hemen ona döndüm stok bitince ama maalesef oda bitmişti şimdi 3200TL vereceğim R5 5600'e.

Stok bilgisi yalan ve denetleyen bir yer de yok maalesef.
Bence fiyatı yanlış yazdılar ve ürünü kaldırdılar gibime geliyor.

Hocam bari yalan indirime kanmasaydık da 5600 alsaydım 2700TL'ye hemen ona döndüm stok bitince ama maalesef oda bitmişti şimdi 3200TL vereceğim R5 5600'e.

Ben aslında alacaktımda vazgeçtm ben baktığımda 13 stock falan vardı ama almadım ben 5600X düşünüyorum.

O da olabilir

Ben aslında alacaktımda vazgeçtm ben baktığımda 13 stock falan vardı ama almadım ben 5600X düşünüyorum.

O da olabilir
Daha 2.700tl ye 2023'e kadar büyük ihtimal girmeyecek. Diğer indirimlerin geçmişine baktım 3haftada bir çok nadir olarakta 2haftada bir indirime giriyor. 2023'de zaten büyük ihtimal zam gelecek hiç alamıyacağım 3bin tl den başka seçenek kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı