İncehesap.com Gaming Gecesi Mağduriyeti

Hocam siz fiyat farkini fark etmissiniz en azindan. Ben kart bilgilerimi girdikten sonra telefonuma gelen onay kodunu girerken fiyat artjis nasil oluyorsa. 1850 TL odedim. Ayni gun ASUS RTX 2070 Super vardi. 4050 TL indirimli fiyati ve ASUS TUF B450 PRO gamin 800 TL'den siparis verdim. Sadece islemci fazla kestigi icin pek umursamadim. Cunku stogu da bitmisti. Ayni gun siparis etmeme ragmen islemci ve ekran karti ayni gun geldi fakat anakart hala ortalikta yok.

Arkadaşlar saatlerce başında bekledim. Tam açıldığında Amd Ryzen 5 3600X işlemciyi almak istedim. 1. dakikada yoğunluktan sistem çöktü. Düzeldiği anda almaya çalıştım. Ödeme ekranına gelene kadar sorun yoktu. Ödeme ekranına geldiğimde stok da vardı ama indirimli fiyattan 300 küsür TL daha yüksek ödeme istediler ve vazgeçtim. Bu şekilde uğraşırken stok bitti. İnsanları kandırdıklarını düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Benzer durum yaşayan var mı?
Dakikasında tükenen ürünlerde bu olabiliyor. Ben ürünleri sepete atıp adres bilgisini önceden kaydetmiştim. Neyse ki alabilmiştik :D

işlemcide aynı olay benim de başıma geldi ödeme ekranına geçerken fiyatı değişti kart bilgilerini girerken
Eğer bir İncehesap yetkilisi bu mesajları görüyorsa 30 stok nedir abi. 81 tane il var en azından her ile bir tane stok verin. Lütfen tekrar bu haftada 3600X işlemciyi koyun. Bu gidişle 10 haftada ancak bir sistem toplanır sizin Gaming mantığınızla.

işlemcide aynı olay benim de başıma geldi ödeme ekranına geçerken fiyatı değişti kart bilgilerini girerken
Eğer bir İncehesap yetkilisi bu mesajları görüyorsa 30 stok nedir abi. 81 tane il var en azından her ile bir tane stok verin. Lütfen tekrar bu haftada 3600X işlemciyi koyun. Bu gidişle 10 haftada ancak bir sistem toplanır sizin Gaming mantığınızla.
Reis 1 günde toplanması saçma olurdu ama😂
Reis 1 günde toplanması saçma olurdu ama

Eğer incehesap yetkilisi görüyorsa göndermedikleri ürünleri göndersinler ilk önce. Kaç gün oldu hala sırayla yollayacağız gibi bot mesajları atıyorlar. Kaçıncı sıradayız arkadaşım. Aynı gün sipariş ettiğim ürünler niye farklı günlerde geliyor. Stok yoksa, yok diyecekler.

İnsanların parasını bankada karlı bir şekilde işliyorlar. Aldığınız ürünü 2-3 gün içinde kargoya vermiyorlarsa bekletiyorlarsa yaptıkları indirimin bir anlamı kalmıyor. Ucuz gözüküyorlar ama başka yerlerden bu paraları fazlasıyla kazanıyorlar. Güvenim kalmadı. Bugün tekrar bakacağım ama almayacağım. Alıp da günlerce beklemek mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı