Gaming Gecesi

Ne diyeceğimi bilemedim. Üzüldüm açıkçası sana.
Durumuna üzülmesi gereken kişi ben değilim, sensin. 1 yıl önce ezberlediğin 9100F yerine 1600AF alın bilgisiyle 1 yıl sonra bilgili gözükmek için yorum atıyorsun. Üstelik hatanı da kabullenemiyorsun. Mesajında bütçesi düşük kişiler diye bir söz kullanmadın. Başkasına haksız olduğun halde saldırmak yerine kendi hatanı görmeye çalış.

1600AF'nin stokları bile yok artık, bırakın 9100F yerine almayı. Ezberci olduğun buradan belli.

Kullanıcı adı ''Taner 3T'' olan birisinden beklenen hareketleri sergiliyorsun, devam et böyle.

Nvidia 2000 serisi değecek indirimi varsa alınır yoksa iki kat daha güçlü 3070/3080 stoklara düşüyorken fazla para verilmez.

Asus klavye, mouse, pad seti güzel, Corsair RAM'ler 10 numara alınır.

9100f ile 3100 kaçmaz lazımsa hemen alın.

Apacer panther 16 GB RAM eğer sisteminizde 1 adet daha 16 GB varsa veya ileride 2x16 yapacaksanız alınır. Yoksa düz 16 GB performansı beklemeyin. Tek kanal olacağı için 2x8 GB RAM kadar etkili olmaz.

Anakartlar yine güzel alınır.

Şimdilik bu kadar.

HP ' nin televizyonu bile indirime girdi hala beklediğim ürün girmedi.
Nerede bu orta segment ekran kartları?

Son düzenleme:
Bunlar nasıl?
---

Ayrıca, iyi bir fiyata düşerse bunlar hakkındaki yorumunuz nedir? :

(Markanın kalitesiz olduğunu biliyorum fakat isteklerimi karşılıyor ve denemek istiyorum)

Neden olmasın. Özellikleri güzel fakat en fazla garantisi bitince elinde patlayabilir. Monitör ve televizyonlarda kondansatörler üzerinden planlı eskitme sık yapılır. Almadan önce aklında bulunsun ileride arıza, tamir vb. durumları olursa.

@Kaspersky Kullanıcısı tüm linkleri atmışsın sen de. Direkt gaming gecesi linkini verseydin yeterdi. 😂

Neden olmasın. Özellikleri güzel fakat en fazla garantisi bitince elinde patlayabilir. Monitör ve televizyonlarda kondansatörler üzerinden planlı eskitme sık yapılır. Almadan önce aklında bulunsun ileride arıza, tamir vb. durumları olursa.
Teşekkür ederim hocam değerli görüşünüz için. Sıkıntı yok garantisi bitsin bitmesin. Sadece özellikleri güzel gözüktü gözüme ve merak ettim.

Geri
Yukarı