Gaming Gecesi

Bu kartın indirime girmesini bekliyorum şu an. Ne dersiniz alınabilir mi? Daha önce kullanmış olan var mıdır? :)

Duyumlarımı aktaracağım. Isınan bir kart diyorlar ama bunun çok doğru olduğunu düşünmüyorum. RTX özelliğini barındırdığı ve bir problemi olduğunu düşünmediğim için bence alınabilir ama kesinlikle akakçe sitesinden bu kartın en ucuz fiyatına bakın çünkü Gaming Gecesindeki fiyatı yüksek kalabiliyor bazen.

İndirimsiz fiyatı kötü bence. Onun yerine aşağıdaki RAM'ler daha mantıklı. Ayrıca aşağıda attığım RAM'lerin beyaz, 3200 MHz, CL16 olanları indirime giriyor, 700 liraya inerse kaçırmayın derim. RGB RAM'ler arasında en güzel gözükenler bence Corsair RAM'ler.

İndirimsiz fiyatı kötü bence. Onun yerine aşağıdaki RAM'ler daha mantıklı. Ayrıca aşağıda attığım RAM'lerin beyaz, 3200 MHz, CL16 olanları indirime giriyor, 700 liraya inerse kaçırmayın derim. RGB RAM'ler arasında en güzel gözükenler bence Corsair RAM'ler.

R5 2600 B450M S2H ile uyumlu çalışır mı bunlar RAM'dan bir kere ağzım yandı yeni aldığım RAM elimde kaldı o yüzden çok dikkat etmek istiyorum.

Geri
Yukarı