Gaming Gecesi

Bu kartın indirime girmesini bekliyorum şuan.Ne dersiniz alınabilir mi ? Daha önce kullanmış olan var mıdır ? :)

Düz satış fiyatından 125 TL daha ucuza bulunabiliyor. Açıkçası ne kadar indirim yapacaklar bilmiyorum ama bazı yabancı sitelerde kullanıcılar 80-81 derecelerde çalıştığını söylemiş bu kart için.

Düz satış fiyatından 125 TL daha ucuza bulunabiliyor. Açıkçası ne kadar indirim yapacaklar bilmiyorum ama bazı yabancı sitelerde kullanıcılar 80-81 derecelerde çalıştığı söylemiş bu kart için.

80 81 derece işime gelmez.Serin çalışssın uzun ömürlü olsun isterim.Derken rog strix 5600 geldi listeye :)

Artık eski indirimler yok. Çoğunlukla üst seviye ürünleri koyuyorlar. Alt seviye ürünleri koysalar bile çok fazla indirim yapmıyorlar. Hatta kaç haftadır haftanın yıldızı yapılmıyor. Büyük ihtimalle dolar çok yükseldiği için indirim yapamıyorlar. Ne diyelim adamlarda haklı.

RTX 2060 olarak hangi model önerirsiniz peki?

Sıfır 2060 pek öneremem maalesef. 2 yaşına yaklaşmış bir kart artık, yakın zamanda yeri 3060 tarafından alınacak. Alacaksan da ikinci el veya çok pahalı olmayan modellere yönelebilirsin. Zotac da bunlardan birisi. 80 derece zarar verecek bir yükseklik değil.
80 81 derece işime gelmez.Serin çalışssın uzun ömürlü olsun isterim.Derken rog strix 5600 geldi listeye :)

Çok daha iyi bir tercih olur fiyatı uygun olacaksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı