Gaming Gecesi

@kino
RTX 3060 gelişi dolarla beraber en az 5000'den aşağı olmaz ve bu kadar bütçeye sahip değilim maalesef. En fazla 3500 TL verebilirim ekran kartına.

RTX 3070 çıkış fiyatı o kadar. 500 dolara çıktı RTX 3070 ve 3060'ın bir üst modelinin dolar biriminin 10 katından daha pahalı olacak hali yok. Şu an her şey dolar fiyatının 10 katı civarı satılıyor.

Evet ama üst taraftakinin kasası bu ve bu kasa nereden hava alıyor onu anlamadım. :D
Kaası Airhawk Duo vb gibi hava akışı çok iyi bir kasaysa bence alınır.

80 derece de ölümcül bir sıcaklık değil ama ortalama kullanıcıda 75-80 dereceleri rahat görür. Alınır mı alınır kötü kart demedim. Mesela benim 275R kasamın da önü tamamen kapalı ama içerisi çok serin.

Bana fiyatı biraz yüksek geldi sizce 1 hafta daha beklenir mi?

E tükeniyor alacağım diyorsun al diyorum 1 hafta bekleyeyim mi diyorsun sonra. Ne diyeyim ki ben daha. Senin paran senin tercihin.

80 derece de ölümcül bir sıcaklık değil ama ortalama kullanıcıda 75-80 dereceleri rahat görür. Alınır mı alınır kötü kart demedim. Mesela benim 275R kasamın da önü tamamen kapalı ama içerisi çok serin.

E tükeniyor alacağım diyorsun al diyorum 1 hafta bekleyeyim mi diyorsun sonra. Ne diyeyim ki ben daha.

Hocam şimdi FSP 50 TL daha pahalı, bana 500W yeter aslında ama Zalman 80+ olmadığı için emin değilim.

Hocam şimdi FSP 50 TL daha pahalı, bana 500W yeter aslında ama Zalman 80+ olmadığı için emin değilim.

Normal 50 TL fark olması. Marka ve verimlilik için o aralık değer. Bak benim etiketsiz 600w vardı besleme sorunu çıkardı 3,5 yıl sonunda. Gittim 550w 80+ Gold aldım akıyor yağ gibi.

Geri
Yukarı