Gaming Gen ödenen 1 taksit sayılmamış

MustFeeling

Decapat
Aralık ayında Gaming Gen'den 4 taksitli bilgisayar aldık. Ocak 1 ve ocak 2 tarihinde 2 taksitini birden ödedik. O zaman 2 taksit birden gözüküyordu mecbur ödedik. Geriye 2 taksit kalması gerekiyor ama kredi kartının gelecek dönem borçlarına bakıldığı zaman toplam 3 taksit daha ödememiz gerektiğini gösteriyor. Ne yapabiliriz? Resmen ödediğim 1 taksit sayılmamış fena patlar bu bana. Ne yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. taksiti kesim tarihinden sonra ödemişsiniz, 2. taksit daha ekstre kesilmeden ödendiği için ödendi olarak gözükmez. Ekstre kesildikten sonra ödendi olarak gözükür.

1. taksiti kesim tarihinden sonra ödemişsiniz, 2. taksit daha ekstre kesilmeden ödendiği için ödendi olarak gözükmez. Ekstre kesildikten sonra ödendi olarak gözükür.
Yani yanlış anlamadıysam bir sonraki hesap kesim tarihinde borç gözükmeyecek mi?

Yani yanlış anlamadıysam bir sonraki hesap kesim tarihinde borç gözükmeyecek mi?
Hocam böyle olmadı tekrar borç çıktı bu ay ki anlamadım ben bişey.

M

Hocam böyle olmadı tekrar borç çıktı bu ay ki anlamadım ben bir şey.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı