Gaming.Gen.TR alışveriş deneyimim

MasterTeller

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
İşletme Sahibi
Herkese merhabalar. Bundan 5-6 ay kadar önce artık çağı yakalamam ve oyunlardan keyif almam gerektiğini düşünerek sistem arayışı içine girmiştim. İlk başta çalıştığım için hem iş hem oyun için kullanmak üzere Monster notebooka yöneldim ancak sonrasında cebimi düşünerek hem ofis için ayrı bir laptop hem de oyun için ayrı bir masaüstü almaya karar verdim. Uzun araştırmalar sonucunda ve bu stok kıtlığında birçok farklı web sitesinde birçok farklı sistem inceledim. Tam GTX 1660 kartlı bir sistemde karar kılmışken karşıma Instagram'da bir reklam çıktı. RTX 2060 falan yazınca merak edip girdim. Gaming.gen.tr diye bir siteye attı. İnceledim fiyatlar piyasanın bayağı altındaydı hele kampanyalar falan işin içine girince ilk başta "hadi be oradan kesin tokatlarlar" diye düşündüm. Biraz araştırmadan sonra YouTube kanallarında vs. bu firmayı görünce dedim ki bu kadar organizasyon yaptılarsa bu adamlar tokatlamayı hak etmiştir zaten dedim, yumdum gözümü verdim siparişi.

Sipariş öncesinde ufak bir test amaçlı gelip alabilir miyim diye sordum, işte kargoda teslim süresi kaç gün gibi sorular sordum. (Bağlanmak biraz vakit aldı yalan yok. Yaklaşık 20-25 dakika hatta bekledim) sonrasında kargonun 5-7 gün içinde ulaşabileceğini ve istersem gidip alabileceğimi söylediler. Durmadım yapıştırdım siparişi bir öğleden sonra. Akşam heyecandan uyuyamadım falan. Sabah bir SMS sesiyle uyandım kargo takip numarası gelmişti. Takip numarasını girdiğimde Gemlik şubesinde paketimin beni beklediğini gördüm (evim dağ başında olduğu için bulunduğum lokasyona kargo şirketi dağıtım yapmıyor firmadan dolayı değil.) gittim bir heyecanla aldım paketimi getirdim evime kurdum. Düğmeye bastım ve dedim ki tamam. Dolandırılmadık! Yani demem o ki uygun fiyat görürseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yaklaşık 2 aydır sistemi kullanıyorum ateş ediyor! :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı