Gaming.gen.tr destek talebine kaç dakikada cevap verir?

Ne kadar iyi bir firma olursa olsun, sabit hat ile aramak neredeyse her zaman daha hızlı sonuç veriyor. Sabit hat numarasıyla iletişime geçin hocam, mesajlar geç cevaplanabiliyor.

En geç 10 gün içinde cevap vermeleri zorunlu. Ben yazdığımda birine 5 günde diğerine 2. günde cevap geldi. Birazcık bekleyeceksiniz ne yazık ki.

Ne kadar iyi bir firma olursa olsun, sabit hat ile aramak neredeyse her zaman daha hızlı sonuç veriyor. Sabit hat numarasıyla iletişime geçin hocam, mesajlar geç cevaplanabiliyor.
Ne yazık ki arayınca çok zor açıyorlar.

Ne yazık ki arayınca çok zor açıyorlar.
Gaming.gen.tr'den alışverişim olmadı müşteri hizmetlerini bilmiyorum ancak QP, İnventus, Sinerji, Gelbura gibi sitelerde telefonla daha hızlı sonuç almıştım; oradan yola çıkarak bu yorumda bulundum.

Dün arıyacaktım ama 18.00'dan sonra açmıyorlarmış ve ben 5 dakika ile kaçırdım 5 dakika yüzünden 2 gün bekliyeceğim hafta sonu açmıyorlarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı