Gaming.gen.tr ürünü ne zaman kargoya verir?

Bir daha buradan bir ürün alacağımı sanmıyorum 3 iş gününde küçücük bir kulaklığı kargoya veremiyorlar.
Arkadaşın ekran kartını nasıl yollamışlar ortada zaten işlerine verdikleri önem. Ne bir kutunun içine koymuşlar ne de düzgün bir koruma sağlamışlar.

Ekran kartının geliş şeklinden sonra hazır sistemim için endişelenmeye başladım.
Ek olarak 5'de tekrar canlı destekten bilgi aldım. Yurt için kargoya verildiğini söylediler takip numarası oluşunca bilgi gelecekti. Gelen giden bir sms ve mail yok. Kasa geldiğinde umarım düzgün gelir. Tekrar buraya yazacağım. Aldığımız şeyler ucuz değil karton ve havalı poşet kaç para yani..

İade edecem ben paketlemeye bakın lütfen. Yurtiçi kargo zaten felaket birde böyle basit paketleme canım sıkıldı gerçekten.
Rezillik gerçekten, hayır dünya para ödüyorsun aldığın hizmete bak. Ben de indirimde TUF K3 almıştım o da gelecek 3 gündür bakalım. Eğer kargo bu vaziyette gelirse açmadan iade ederim 👍

Hocam eğer hatası falan yoksa ve ucuza geldiyse iade etmeyin bence.
Hocam ben evden çıktıktan sonra kargo gelmiş. Çocuklara kargoda ezik çizik varsa rapor tutturun dedim. Heyecanla almışlar kargoyu. Birde biliyorsunuz kargomun yurtiçi kargo yüzünden Ankara'da gitmediği yer kalmadı. Daha önce başıma geldiği için biliyorum eğer kargoyu kabul eder ve sonra sorun çıkarsa uğraş dur. Az para değil 9 bin lira.

Ekran kartının geliş şeklinden sonra hazır sistemim için endişelenmeye başladım.
Ek olarak 5'de tekrar canlı destekten bilgi aldım. Yurt için kargoya verildiğini söylediler takip numarası oluşunca bilgi gelecekti. Gelen giden bir sms ve mail yok. Kasa geldiğinde umarım düzgün gelir. Tekrar buraya yazacağım. Aldığımız şeyler ucuz değil karton ve havalı poşet kaç para yani..
Dün ve Bugün tarafıma bir kargo numarası gelmedi. Yurt içi kargoyu aradım adıma ve telefonuma kayıtlı bir gönderi yokmuş :) Sinir katsayılarım yükselmek üzere böyle bir hizmet anlayışı olamaz...
Dün ve Bugün tarafıma bir kargo numarası gelmedi. Yurt içi kargoyu aradım adıma ve telefonuma kayıtlı bir gönderi yokmuş :) Sinir katsayılarım yükselmek üzere böyle bir hizmet anlayışı olamaz...
Bugün 10'da kargoya verildiği söylendi. 20 dakika önce kargoya teslim edildiği bilgisini aldım. İlk ve son siparişim olacak. Umarım kasa sağlam gelir.

Son düzenleme:

Bugün 10'da kargoya verildiği söylendi. 20 dakika önce kargoya teslim edildiği bilgisini aldım. İlk ve son siparişim olacak. Umarım kasa sağlam gelir.
Umarım sağlam gelir hocam.
Kargoyu açıp iade etmektense açmadan iade etmek daha mantıklı.
Haklısınız hocam, normal piyasa fiyatı ne kadar?

Bu arada benim bir tanesini kargoya vermişler, diğerine ise fatura düzenlenmiş ama hâlâ "paketlendi" olarak gözüküyor.

800 TL daha ucuzdu piyasaya göre. İade ettim. Dün akşam 8 de Amazon'dan 3060 sipariş ettim. Saat 2 de teslim aldım.
@Yszuf

Dosya Ekleri

• IMG_20220324_142101.jpg
    IMG_20220324_142101.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20220324_142054.jpg
    IMG_20220324_142054.jpg
    143,9 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı