Gaming Gen TR güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Asoult
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 31B
Merhaba, Gaming.gen.tr'den sistem almayı düşünüyorum/düşünüyordum. Gaming gen TR'nin ETBİS kayıtı bulunmuyor. Sizce güvenilir mi veya ETBİS kaydı var mı ben mi göremedim?

Kuzenim o siteden 14K'lık bilgisayar aldı bir de çoğu yayıncıya sponsor sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Gaming.gen.tr güvenilir. Ama her satış kanalı gibi sorun yaşadığınızda çok sağlıklı muamele görmezsiniz. O yüzden kargodan teslim alıp sistemi çalıştırana kadar dikkat ediniz.
Şans işi diyorsunuz yani, yıllardır istediğim bir sistemi almayı düşünüyorum, kulaklık, mouse, monitör, bilgisayar olsun, şansım olabildiğince düşüyor yani, umarım ölü pixel, ghosting vb şeyler yaşamam..

Hocam çiftlik bankında reklamı çok yapılıyordu zamanında 🤣
Kuzenim o siteden 14K'lık bilgisayar aldı bir de çoğu yayıncıya sponsor sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Şans işi diyorsunuz yani, yıllardır istediğim bir sistemi almayı düşünüyorum, kulaklık, mouse, monitör, bilgisayar olsun, şansım olabildiğince düşüyor yani, umarım ölü pixel, ghosting vb şeyler yaşamam..
Forumda farklı yerlerden alışveriş yapıp kargo aşamasını dikkate almadığı için firma yardımcı olur diyerek sıkıntı yaşayan kullanıcılara denk gelmiştim. Benzer bir durum yaşamamanız adına her aşamada dikkatli olmanızı öneriyorum.

Hocam çok deneyimli değilim kusuruma bakmayın ama kargo aşamasında dikkatli olmaktan kast ettiğiniz ne tam olarak? neler yapmam gerekiyor? kargo geldiğinde kuryeyi tutamam haliyle çalıştırıp bakmam gerekiyor hepsine tutanak tutturmam imkansıza yakın.

Forumda farklı yerlerden alışveriş yapıp kargo aşamasını dikkate almadığı için firma yardımcı olur diyerek sıkıntı yaşayan kullanıcılara denk gelmiştim. Benzer bir durum yaşamamanız adına her aşamada dikkatli olmanızı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı