Gaming.gen.tr hasarlı anakartı değiştirmiyor

Gaming Gen son 6 aydır problemli hale gelmeye başladı, İtopya başından beri problemliydi. Türkiye'de bu iki siteden alışveriş yaptığınızda satın aldığınız parça size sıfır ve sorunsuz gelirse şanslısınız, sorunlu bir ürün gelirse aylarca sizi süründürürler, bu konuda uğraşmaya istekli değilseniz paranızı çöpe atarsınız. Bu iki siteden mümkün olduğunca uzak durun.

İtopya'da yaşanan genel sorun, kullanılmış parçaları sıfır diye satıyorlar, bunun hakkında sayısız şikayet var bu forumda ve diğer forum sitelerinde. Gaming Gen'de ise ürünü çok geç kargoya verme ve kendilerine asla ulaşılamama gibi problem var. Bu iki siteden alışveriş yaparsanız paranızla kumar oynarsınız, sizin tercihiniz, imkanınız oldukça kaliteli yerlere yönelin.

Her türlü site sapıttı şu zamanlarda. Hatam varsa düzeltin ama GameGaraj hakkında hiç şikayet görmüyorum sosyalde. Ama övdüğüm zaman herkes yok C4 PSU falan diyor. PSU'nun en iyisi de patlayabilir en kötüsü de. Şans işi bu

Her türlü site sapıttı şu zamanlarda. Hatam varsa düzeltin ama GameGaraj hakkında hiç şikayet görmüyorum sosyalde. Ama övdüğüm zaman herkes yok C4 PSU falan diyor. PSU'nun en iyisi de patlayabilir en kötüsü de. Şans işi bu

Genel olarak sorunlu bazı model PSU'lar olabilir. Sen önerince site değil, donanım kötüleniyor.

Sinerji, Gamegaraj tarzı sitelerden bu iki site kadar şikayet gelmiyor, bunun sebebi popülerlikten kaynaklanabilir fakat İtopya ve Gaming Gen üzerinden alışveriş yapmak kumar oynamak ile eş değerdir.

Gaming.gen ve Teknobiyotik asla ama asla alışveriş yapılmaması gereken yerler. Ürün gelmesine gelir fakat iade/değişim için başvurursanız vay halinize. Benim gibi aylarca sürünüp THH tarafından haksız bulunma ihtimaliniz de var.

Sosyalde hep dedim vallahi şu şubesi olmayan gidip yüz yüze görüşemediğin yerlerden ( Gençer Gaming - Gaming.Gen.TR - Sinerji ve diğerleri ) PC alınmaz diye. Hep de millet bana saldırdı yoo gayet güvenilir falan diye. Geçmiş olsun hocam umarım sorununuz çözülür
Ümraniye'de mağazası var zaten.
Bu firma ile ilgili forumda acilan 10 basliktan 2-3 tanesi zaten sikayet oluyor. Ben bu firma yasaklansin diye oneri bile olusturdum ama moderatorler konuyu reddediyor.
Katılmıyorum, ben hazır sistem almıştım, birkaç ay sonra içinde bulunan XPG SX6000 M.2 SSD arızalandı (zaten kronik sorunlu berbat bir M.2 SSD). Arayıp geri gönderdim ve hiç diretmeden iade alıp WD SN570 M.2 SSD gönderdiler.
Teknoloji gerçekten de şans işi, ben zamanında siteden gayet memnun kaldım, size denk gelmiş.

Geri
Yukarı