Gaming.gen.TR rezaleti

Merhaba arkadaşlar,
Daha önce beta oyun teknolojileri iken isim değiştirerek gaming.gen.tr oluyorlar nedense...Aslında güzel isim bulmuşlar. Gaming gen tr. İnsanlarla bayağı güzel oyun oynuyorlar. Mesela bu firmanın da bağlı olduğu grubun diğer şirketi olan Beta plus teknoloji firmasından bir ekran kartı aldım. Gelen ürün kutusu açık jelatinler kaldırılmış yani açıkça ya teşhir ürünü yada kullanılmış ürün olmasına rağmen ilgilenen maalesef olmadı. Anladığım kadarıyla firmaları ile ilgili memnuniyetsizlik çok artınca yan firma kurup veya isim değiştirerek islerini devam ettiriyorlar. Bunun yerine keşke müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelseydiler. Maalesef vizyon olmayınca uyanık kasaba tüccarı zihniyeti ile bu kadar oluyor. Son söz sorun yaşamak istemiyorsanız bunlardan uzak durun. Bu arada internetteki 5 yıldız veren yorumlara kanmayın dikkat ederseniz hepsi 1 yorum, 3 yorum yapmış bot hesaplar ve büyük ihtimal puanı yüksek tutmaya çalışan firmaya ait hesaplar. N11-hepsi burada veya gitti gidiyor üzerinden satış yapmalarına da sakin aldanmayın. Yaşanan sorunlarda hiç bir çözüm konusunda yardımcı olmuyor, biz uyarırız ceza veririz deyip sizi uyutuyorlar ve yasal yollara başvurun deyip baslarından atıyorlar bilginize..Burada bir kişinin sorununun çözümlenmesi demek bütün mağduriyetlerinin giderildiği anlamına gelmiyor maalesef. Açın bakın bakalım bu firmaların google daki puanlarına sadece oradan bile kaç kişinin mağdur edildiğini anlarsınız. Üstelik bu yorum yapanlar, daha yorum yapmayıp kaderine razı olan sessiz çoğunluktan bahsetmiyorum bile....
Gaming Gen TR ile ilgili yorum yapıp 1 yıldız vermiştim.
Benim google yorumum sadece bana gözüküyormuş.
Arkadaşlarıma söyledim ve hiç biri benim yaptığım yorumu, ben görebiliyor iken, onlar göremiyor.
Sonra kendime kanıtlamak istedim ve arkadaşlarımın evine gittiğimde yorumum yoktu.

Geri
Yukarı