Gaming.gen.TR rezaleti

Umutx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba cumartesi günü 8400 TL'ye sipariş ettiğim HP Gaming laptop yaklaşık 3 iş günüdür kargoya verilmiyor paketlendi olarak yazıyor aradığımda firma sıkıntı olmadığını bugün çıkacağını söylüyor (2 gün art arda aynı şey deniyor ama verilmiyor kargoya) az önce beni arayıp bilgisayarın paletinde kırık olduğunu para iadesi yapılacağı söyleniyor ama ben şimdi 4 gündür bekliyorum ayrıca bilgisayarın fiyatı da 700-800 TL civarı arttı ayrıca bilgisayar geleceği için 2000-2500 TL'lik ekipman alışverişi vs yaptım. Para iadesi istemiyorum ürünü istiyorum stokta kalmadığı söyleniyor bir de dalga geçer gibi daha düşük özellikli PC öneriliyor. Bu ürünün özelliklerinin aynısından olan bilgisayar talep ediyorum. Firmanın hepsiburada gibi sitelerden bu bilgisayarı sattıklarını gördüm ama şuan stokta yok olarak gözüküyor koskoca gaming gen trde nasıl bu bilgisayardan bir tane daha olmaz. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bilgisayarın değeri arttıgı için mi böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.

Dosya Ekleri

• F7AEC44E-80D6-4E90-AEB2-CD91B9F5C473.png
    F7AEC44E-80D6-4E90-AEB2-CD91B9F5C473.png
    251,3 KB · Görüntüleme: 244
  • 1A76BDA5-E792-4668-97D1-233660574EE3.png
    1A76BDA5-E792-4668-97D1-233660574EE3.png
    228,9 KB · Görüntüleme: 233
Merhaba cumartesi günü 8400 TL'ye sipariş ettiğim HP Gaming laptop yaklaşık 3 iş günüdür kargoya verilmiyor paketlendi olarak yazıyor aradığımda firma sıkıntı olmadığını bugün çıkacağını söylüyor (2 gün art arda aynı şey deniyor ama verilmiyor kargoya) az önce beni arayıp bilgisayarın paletinde kırık olduğunu para iadesi yapılacağı söyleniyor ama ben şimdi 4 gündür bekliyorum ayrıca bilgisayarın fiyatı da 700-800 TL civarı arttı ayrıca bilgisayar geleceği için 2000-2500 TL'lik ekipman alışverişi vs yaptım. Para iadesi istemiyorum ürünü istiyorum stokta kalmadığı söyleniyor bir de dalga geçer gibi daha düşük özellikli PC öneriliyor. Bu ürünün özelliklerinin aynısından olan bilgisayar talep ediyorum. Firmanın Hepsiburada gibi sitelerden bu bilgisayarı sattıklarını gördüm ama şu an stokta yok olarak gözüküyor koskoca Gaming gen TR'de nasıl bu bilgisayardan bir tane daha olmaz. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bilgisayarın değeri arttıgı için mi böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.

Geçmiş olsun sen sen ol İtopya, İncehesap harici başka yerden alma tavsiye ediyorum

Olayı THH'ye taşıyacağınızı söyleyin ve gerçekten de taşıyın. Misli veya muadil ürün değişimi istediğinizi söyleyin. Fakat ürün gerçekten ellerinde yoksa THH kararı olsa dahi iade yapabilirler.

Olayı THH'ye taşıyacağınızı söyleyin ve gerçekten de taşıyın. Misli veya muadil ürün değişimi istediğinizi söyleyin. Fakat ürün gerçekten ellerinde yoksa THH kararı olsa dahi iade yapabilirler.
Sözleşme var satış sözleşmesinde eminim bunlar kendilerini garantiye almışlardır. Bir şey çıkacağını sanmam. THH ne zamana kadar sonuçlanır kim bilir.

Destek beni arıyor 1 ay sonra 10500 TL'den satıla konulacak laptopu sana özel indirimli verebiliriz diyor zaten o kadar bütçem olsa bu bilgisayarı almazdım üniversitem için almıştım zaten insanların hevesini kursagında bırakıyorlar koskoca firma bana eğer aynı bilgisayarı gönderemiyorsa ben de her türlü ugraşırım ya aynı bilgisayarı istiyorum ya da aynı özellikteki bilgisayarı istiyorum bunun hakkım oldugunu düşünüyorum.

Çok geçmiş olsun hocam üzüldüm ben de gerçekten.

Geri
Yukarı