Gaming Gen TR Rezilliği

Ben bekliyorum hala bro. THH'den henüz cevap gelmedi. PC Hocasının forumundaki yönetici arkadaş Taner Aydos ilgilenecek, ben ya da firma sizinle iletişime geçeriz dedi 3 4 gün önce onlardan ses soluk yok hala :/ Kasa ve kutularda paketli şekilde duruyor köşede işte
Gelişme var mı?

Sence senmi şanssızsın? Bazı insanlar çok memnun bende alışveriş yapmayı düşünüyordumda diğer arkadaşın işi çözülmüş zaten.
:d işi çözülene kadar yazdığı aşamaları bi oku istersen. Mavi ekran vermiş diye format atmışlar bu adamlar hiç mi kontrol etmiyor mu bir daha hata verecek diye? Arkadaşın eline ulaştığında yine mavi ekran vermiş. Sonra yok parça değişimi yok cart yok curt. Servise verseydim bende bu aşamalarla uğraşacaktım uğraşmak istemedim. Şikayetvardan diğer şikayetlere de göz gezdirebilirsin ayrıca. 10/10 bir firma olsa tüketiciyi destekler yanında olur, bunların tüketiciyle ilgilendiği tek an alışveriş gerçekleşene kadar. Tüketicinin ilk 7 gün ürünü herhangi bir nedene bağlı olmasına gerek bile yok iade hakkı var. Ben iade talep ediyorum kullanıcı sözleşmemizi okuyabilirsiniz iade gerçekleştiremeyiz diyorlar. Tek yapmaya çalıştıkları caydırmak ve süreci uzatmak. Bıktım açıkçası yine de alışveriş yapmak istiyorsanız tabi size kalmış. Tecrübelerimi aktarıyorum buraya, bana kalırsa derinlemesine araştırma yap firmalara tek tek şikayetvardan bak derim. Tabii parçaları tek tek sizde toplayabilirsiniz montaj bilginiz var ise.
Bugün gaming gen benimle iletişime geçti, değişim yapılacak dedim iade talep ettim bekletmeye aldı. Başta iadenin gerçekleşeceğini şikayetvardaki şikayetimi kaldırmamı söyledir. Sistemi nasıl iade edeceğim dediğim zaman sistem bizde değil mi dediler :D Nasıl iş yapıyorlarsa kendileri de bilmiyorlar. Sonra bir daha bekletmeye aldı. Üzgünüm kişiye özel sistemlerde iade gerçekleştiremiyoruz ssdniz arızalı cart curt. Ulan mavi ekran hatası bir ton kaynaklı oluyor nasıl nokta atışı ssd diyebiliyorsun? SSD'nin arızalı olduğundan nasıl eminsiniz daha sistem elinize bile ulaşmadı dedim. Üst ekiplerimizden bilmemnelerden öyle tespit edildi, siz ssdyi çıkarıp yollayın ya da kasayı tamamen yollayın dediler. Hayır servisle uğraşmak istemiyorum açılan konularda nasıl duyarsız davrandığınız belli oluyor dedim. Herif bana çıkışıyor yok appleında şikayetvarına girseniz oraya da girseniz bir ton kötü yorum var diye. Ben mağduriyet üstüne mağduriyet yaşamak istemiyorum nasıl güvenelim dedim. Yaşamazsınız diyor, saolun çok yardımcı oldunuz.
:d işi çözülene kadar yazdığı aşamaları bir oku istersen. Mavi ekran vermiş diye format atmışlar bu adamlar hiç mi kontrol etmiyor mu bir daha hata verecek diye? Arkadaşın eline ulaştığında yine mavi ekran vermiş. Sonra yok parça değişimi yok cart yok curt. Servise verseydim bende bu aşamalarla uğraşacaktım uğraşmak istemedim. Şikayetvardan diğer şikayetlere de göz gezdirebilirsin ayrıca. 10/10 bir firma olsa tüketiciyi destekler yanında olur, bunların tüketiciyle ilgilendiği tek an alışveriş gerçekleşene kadar. Tüketicinin ilk 7 gün ürünü herhangi bir nedene bağlı olmasına gerek bile yok iade hakkı var. Ben iade talep ediyorum kullanıcı sözleşmemizi okuyabilirsiniz iade gerçekleştiremeyiz diyorlar. Tek yapmaya çalıştıkları caydırmak ve süreci uzatmak. Bıktım açıkçası yine de alışveriş yapmak istiyorsanız tabii size kalmış. Tecrübelerimi aktarıyorum buraya, bana kalırsa derinlemesine araştırma yap firmalara tek tek şikayetvardan bak derim. Tabii parçaları tek tek sizde toplayabilirsiniz montaj bilginiz var ise.

Bugün Gaming gen benimle iletişime geçti, değişim yapılacak dedim iade talep ettim bekletmeye aldı. Başta iadenin gerçekleşeceğini şikayetvardaki şikayetimi kaldırmamı söyledir. Sistemi nasıl iade edeceğim dediğim zaman sistem bizde değil mi dediler :D Nasıl iş yapıyorlarsa kendileri de bilmiyorlar. Sonra bir daha bekletmeye aldı. Üzgünüm kişiye özel sistemlerde iade gerçekleştiremiyoruz ssdniz arızalı cart curt. Ulan mavi ekran hatası bir ton kaynaklı oluyor nasıl nokta atışı SSD diyebiliyorsun? SSD'nin arızalı olduğundan nasıl eminsiniz daha sistem elinize bile ulaşmadı dedim. Üst ekiplerimizden bilmemnelerden öyle tespit edildi, siz SSD'yi çıkarıp yollayın ya da kasayı tamamen yollayın dediler. Hayır servisle uğraşmak istemiyorum açılan konularda nasıl duyarsız davrandığınız belli oluyor dedim. Herif bana çıkışıyor yok appleında şikayetvarına girseniz oraya da girseniz bir ton kötü yorum var diye. Ben mağduriyet üstüne mağduriyet yaşamak istemiyorum nasıl güvenelim dedim. Yaşamazsınız diyor, sağ olun çok yardımcı oldunuz.

Şuanda ne durumda?

Bilgisayar şuan nasıl? memnunmusunuz ayrıca gaming gen tr sizde nasıl bir izlenim bıraktı?
Şuan hiçbir problem yok gibi. Müşteri hizmetleri berbat çünkü tek hat kullanıyorlar ve tek temsilci var. Mağduriyetim çözüldü ama çözülene kadar canım çıktı

@James Fischer reis THH'nden ortalama ne kadar süre içinde cevap gelir? 11 Aralık vermiştik Ocak ayı içinde gelir mi?
Orasını bilemiyorum. Pandemi başladığından beri zaten yavaş olan devlet daireleri iyice yavaşladı. Orada önemli olan, ilk 7 gün içinde internet alışverişinde koşulsuz iade hakkını kullanmaktı. Siz başvuru yaptınız, sözleşmemize aykırı diye işi yokuşa sürdüler halbuki kanuna göre tüketici aleyhinde şart konsa dahi geçersiz.
Gerekli belgelerle heyete başvuru yaptıysanız gerisi önemli değil, çok acil bilgisayara ihtiyacınız varsa tabi sıkıntı beklemek ama doğru sürede iade hakkınızı kullandığınız için neticesi olumlu olacaktır her şey burada aktardığınız gibiyse. Önemli olan da o bence. Umarım en kısa zamanda sonuçlanır. Size önerim de her parçayı tek tek indirim kovalayarak satın alın. Bileşenleri tek tek alıp bir de onu kendiniz birleştirip açma tuşuna basmak, gerçekten ayrı keyif. Ayrıca çok daha uyguna geliyor.

Öğrenciyim ve bu dönemi kullandığım laptop ile idare ederim gibi umarım mart nisan gibi tarihlere kadar uzamaz. Parçaları tek tek aldığımda arızalı parça gelmesi/yine sorun yaşama ihtimalim peki? Siz psu aldığınızda sıkıntı olmuştu sanırsam öyle hatırlıyorum ama iade etmiştiniz. Hayırlısı ya geç olsun güç olmasın bugün telefonda epey bi ayar ettiler kendileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı