Gaming Gen TR Rezilliği

Öğrenciyim ve bu dönemi kullandığım laptop ile idare ederim gibi umarım mart nisan gibi tarihlere kadar uzamaz. Parçaları tek tek aldığımda arızalı parça gelmesi/yine sorun yaşama ihtimalim peki? Siz psu aldığınızda sıkıntı olmuştu sanırsam öyle hatırlıyorum ama iade etmiştiniz. Hayırlısı ya geç olsun güç olmasın bugün telefonda epey bi ayar ettiler kendileri.
O kadar uzayacağını sanmam, daha önce arkadaşlarım başvurdu çok daha kısa sürede çözüldü iş. Bazen bilirkişi falan giriyor işin içine ama sizinkinde durum çok basit, iade süresi içinde iade olayı. Süreci başlattığınıza göre daha onlarla görüşmenize gerek de yok ya da açıkça söyleyin belki iş oraya gelmesin diye iadenizi alırlar.
Kasa almak tek tek almaktan daha riskli bence, diğerinde her ürünü ilk ben açıyorum ve yerine takıyorum. Arızalı çıkan olursa ki dediğiniz gibi PSU beklediğim gibi değildi, arıza yoktu ama çok gürültülüydü. İncehesap'tan almıştım, yolladım 3-4 güne param geri yattı.
Uygun vakitte bir gidip dosyanızı sorabilirsiniz durumu takip için ya da edevlet üzerinden de görünüyor olabilir orayı hiç denemedim bakabilirsiniz. Sonuç alınca da etiketlerseniz sevinirim, durum noldu, heyet ne karar verdi hepimiz bilelim.

Öğrenciyim ve bu dönemi kullandığım laptop ile idare ederim gibi umarım mart nisan gibi tarihlere kadar uzamaz. Parçaları tek tek aldığımda arızalı parça gelmesi/yine sorun yaşama ihtimalim peki? Siz psu aldığınızda sıkıntı olmuştu sanırsam öyle hatırlıyorum ama iade etmiştiniz. Hayırlısı ya geç olsun güç olmasın bugün telefonda epey bi ayar ettiler kendileri.
Şuan ne durumda?
Şuan hiçbir problem yok gibi. Müşteri hizmetleri berbat çünkü tek hat kullanıyorlar ve tek temsilci var. Mağduriyetim çözüldü ama çözülene kadar canım çıktı
Bilgisayardan memnunmusun şuan?

Benim bilgisayarda da Chrome'da gezerken bile bir anda fanlar kendini en yükseğe alıyor ve monitör no signale düşüyor daha 12 saat bile kullanmadım uğraşmadan iade talebi oluşturdum.

Yarın e devlet üzerinden başvuracağım ertesi gün valiliğe gideceğim.
Başvurumu yaptım olumsuz cevap gelme ihtimali var mı?
Elbette var ama sizin için sanmıyorum lehinize sonuçlanacaktır. 12 saat kullandım diyorsunuz ilk 7 gün herhangi bir nedene bağlı kalmadan iade hakkınız var. İade yapmayacaklarından emin olun onun çıktısını alın, faturalarınızla başvurun. Tam bir pişmanlık ya gaminggen.tr 3 güne 1 ay olacak hala cevap bekliyorum heyetten. Abim sosyal medya fenomeni o da bir baskı uygulayacak firmaya göz korkutmak için ama adamlarda ne bu inatçılık anlamıyorum süreci uzatıyorlar anca.

Elbette var ama sizin için sanmıyorum lehinize sonuçlanacaktır. 12 saat kullandım diyorsunuz ilk 7 gün herhangi bir nedene bağlı kalmadan iade hakkınız var. İade yapmayacaklarından emin olun onun çıktısını alın, faturalarınızla başvurun. Tam bir pişmanlık ya gaminggen.tr 3 güne 1 ay olacak hala cevap bekliyorum heyetten. Abim sosyal medya fenomeni o da bir baskı uygulayacak firmaya göz korkutmak için ama adamlarda ne bu inatçılık anlamıyorum süreci uzatıyorlar anca.
Abinin sosyal medyasını söyler misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı