Gaming.Gen.TR sipariş onaylanmıyor

krend

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dün geceden beri hazır bir sistem almaya çalışıyorum fakat bütün bilgileri doğru girip ödemeye de onay vermeme rağmen siparişin onaylandığı son sayfa asla yüklenmiyor. Kredi kartının müşteri hizmetleri ile de görüştüm, Online alışverişe açık diyorlar ve başka sitelerden alışveriş yapabiliyorum fakat gaming.gen onaylayıp parayı çekmiyor ve ürünü sepete geri gönderiyor. Siparişlerim kısmına girdiğimde ise beklemede olarak görünüyor ve 5 dakika sonra iptal edildi yazıyor. Gaming.gen müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım ve desteğe de yazdım fakat hiçbir dönüt alamadım, hafta sonu olduğundan mı bilmiyorum. Aynı sorun ile karşılaşan var mı? Nasıl çözebilirim? Aydınlatırsanız sevinirim.

Stok gözükse bile olmayabilir. Aynı sorunu Teknosa ile yaşamıştım. Stok gözüküyordu fakat ödeme adımında hata veriyordu. Destek ile görüştüğümde stok olmadığını, sitede bir hata sonucu stok gözüktüğünü söylemişlerdi.

Stok gözükse bile olmayabilir. Aynı sorunu Teknosa ile yaşamıştım. Stok gözüküyordu fakat ödeme adımında hata veriyordu. Destek ile görüştüğümde stok olmadığını, sitede bir hata sonucu stok gözüktüğünü söylemişlerdi.
Stok olduğunu düşünüyorum hala çünkü fiyatı güncellemişler 500 lira artmış..

Yeni konular

Geri
Yukarı