Gaming gen TR taksit nasıl yapılır?

xSermoni

Centipat
Daha fazla  
Kredi kartım ile Gaming gen TR'den taksit ile ürün almak istiyorum ama bulmadım. Yardımcı olabilecek var mı? PC hocasının paylaştıgı PC'yi alacaktım. Aradım taksit seçeneklerini gördüm ama taksit yok anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki de o ürünüde özel taksit yoktur siteye bence iyi bak varsa kesin oradadır.
Edit: Alt kısımda taksit oranları kısmı var oradan bakabilirsin.

Belki de o üründe özel taksit yoktur, siteye bence iyi bak varsa kesin oradadır.
Edit: Alt kısımda taksit oranları kısmı var oradan bakabilirsin.

Evet buldum, teşekkür ediyorum. Ama anlamadığım kredi kartından mı yapıyoruz taksit seçeneğini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ödeme adımında seçeceksin muhtemelen taksit kısmını, bu tarz alışverişlerde kredi kartının kendi taksitlendirme yöntemleri oluyor faiz karşılığı onları da kullanabilirsin. Dikkat et her üründe taksit yok ona göre araştırarak alabilirsin.

Hayır ödeme adımında seçeceksin muhtemelen taksit kısmını, bu tarz alışverişlerde kredi kartının kendi taksitlendirme yöntemleri oluyor faiz karşılığı onları da kullanabilirsin. Dikkat et her üründe taksit yok ona göre araştırarak alabilirsin.

Ekran Alıntısı.PNG

Evet ürünün altınta taksit seçenekleri var buldum teşekkür ediyorum gerçekten.

Ama şunu anlamadım ödeme yöntemine gidiyorum taksit seçeneği yok.

Son düzenleme:
Kredi kartım ile Gaming gen TR'den taksit ile ürün almak istiyorum ama bulmadım. Yardımcı olabilecek var mı? PC hocasının paylaştıgı PC'yi alacaktım. Aradım taksit seçeneklerini gördüm ama taksit yok anlamadım.
Kredi kartı bilgilerinizi ödeme yerine girdikten sonra taksit sayfası gelir benim bildiğim. Çoğu sitede öyle oluyor.

Kart bilgilerini girdikten sonra gelir o seçenekler. Sanal kart olmuyor. Kartın üstündekileri gireceksiniz. Kartınız kredi kartı olacak. Bu şekilde deneyin, bende böyle aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı