Gaming.Gen.TR'den alınan bilgisayar iade edilmeli mi?

Erenberkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 19 Mart akşamı Gaming.Gen.TR üzerinden bu kasayı sipariş verdim. Günlerdir hazırlanıyor gözüküyor, 22 Mart'ta müşteri hizmetlerini arayıp yaklaşık 35-40 dakika bekledikten sonra ulaşabildim ve testlere girdiğini 23 Mart'ta kargoya verileceği söylendi. Kargoya verilmedi, bugün öğlen saatlerinde aradığımda farklı bir temsilci çıkıp daha testlere bile henüz girmediğini üretim aşamasında olduğunu söyledi en geç 18.30'a kadar kargoya verilir ve yurt içi müşteri hizmetlerini arayarak kargo durumunu sorgulayabilirsiniz dediler. Sizce bu süreci uzatıp beklemeli miyim? Yoksa iade mi almalıyım?

Merhaba. 19 Mart akşamı Gaming.Gen.TR üzerinden bu kasayı sipariş verdim. Günlerdir hazırlanıyor gözüküyor, 22 Mart'ta müşteri hizmetlerini arayıp yaklaşık 35-40 dakika bekledikten sonra ulaşabildim ve testlere girdiğini 23 Mart'ta kargoya verileceği söylendi. Kargoya verilmedi, bugün öğlen saatlerinde aradığımda farklı bir temsilci çıkıp daha testlere bile henüz girmediğini üretim aşamasında olduğunu söyledi en geç 18.30'a kadar kargoya verilir ve yurt içi müşteri hizmetlerini arayarak kargo durumunu sorgulayabilirsiniz dediler. Sizce bu süreci uzatıp beklemeli miyim? Yoksa iade mi almalıyım?
Hocam kasa konusunda biraz yavaş geliyor. Kargoya verme süreci, belki tedarik hazırlanıyordur. Kargo olarak yavaş hazırlanıyor.

Süreç için çok acele ediyorsunuz da. Bu bilgisayar bence parasını hak etmiyor.

Bunun hem işlemcisi daha iyi hem de ekran kartı fakat tabi iade etseniz daha paranızın size dönme süreci var fakat benzer bir fiyata rx6600xt sistem alsanız gene daha mantıklı. İ3 12100f ve 3060 için 14.5 çok bence.

5 iş günü içinde kargo diyor. Bugün çıkması lazım.

Neyi üretiyorlarmış? İşlemciyi anakartı falan kendileri mi üretiyor :D? 5-6 tane parçayı bir araya getirip monte etmek için 5 gün de acayip süre :D he, siparişe göre toptancıdan mal alıyorlarsa orasını bilemem.

Sanıyorum ki ekran kartını baştan yapıyorlar :D

Ben şokdan kasa aldım hatta konusuda var 13günde geldi bekleyin.

@Quistin hocam sizin atmış olduğunuz kasan almayı düşünüyorum.Psu yeterli mi veya bi tık üstü psu almak mantıklı mı?Bide uzun ömürlü götürür demi beni?

Süreç için çok acele ediyorsunuz da. Bu bilgisayar bence parasını hak etmiyor.

Bunun hem işlemcisi daha iyi hem de ekran kartı fakat tabii iade etseniz daha paranızın size dönme süreci var fakat benzer bir fiyata RX 6600 XT sistem alsanız gene daha mantıklı. i3 12100F ve 3060 için 14.5 çok bence.

Daha kasayı bile paketlemeleri 5-6 gün sürüyor ise iade almak istesem kaç hafta uğraşırım Allah bilir...

Yeni konular

Geri
Yukarı