Gaming.gen yine zam üstüne zam yaptı

Bende onu diyorum örneğin adamlar dolar 8 lirayken almış parçaları stoklarına koymuş, zam gelince hemen zam yapıştırıyorlar sen dolardan zam yapıyorsan 8'ken aldığın parçaları 9 olunca zamlı satamazsın satamamalısın yani. Alacağı parçayı da düşünerek ona zam geldi bende zam yapayım aman kârın 1 kuruş düşmesin alana sokayım mantığı var hepsinde. Ama dolar 2 lira düşsün yapacakları indirim en fazla 200 lira olur böyle kan emici bir piyasa.

Bende onu diyorum örneğin adamlar dolar 8 lirayken almış parçaları stoklarına koymuş, zam gelince hemen zam yapıştırıyorlar sen dolardan zam yapıyorsan 8'ken aldığın parçaları 9 olunca zamlı satamazsın satamamalısın yani. Alacağı parçayı da düşünerek ona zam geldi bende zam yapayım aman kârın 1 kuruş düşmesin alana sokayım mantığı var hepsinde. Ama dolar 2 lira düşsün yapacakları indirim en fazla 200 lira olur böyle kan emici bir piyasa.

Yapacak bir şey yok, böyle kaldım bende. Zaten hiçbir işim düzgün gitmiyor, bir sorun olmazsa şaşardım. Başka kasada bulamıyorum.

YouTuber'ların Gaming gen gibi firmalarla iş birliği yapıp çıkardığı sistemleri kovalamanızı öneririm. Bu şekilde ancak parasını hak eden sistem alabilir oldu insanımız. Geçen ay arkadaşıma 7K'ya R5 3500 + 2060 + 16 GB RAM ile sistem aldık. 2060 için faturaya 2600 lira yazılmış. Olması gerektiği fiyat gibi yani.

Geri
Yukarı