Gaming GenTR indirimler ne zaman bitecek?

MrMadDoctor

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 - RYZEN 5 5600X - KINGSTON 2X8 RAM
Bu ve bunun gibi bilgisayarlar 30 bin küsür liralardan 20 bin liraya düşmüş. Bu indirimler ne zaman bitecek? Yoksa kalıcı mı?

Bu ve bunun gibi bilgisayarlar 30 bin küsür liralardan 20 bin liraya düşmüş. Bu indirimler ne zaman bitecek? Yoksa kalıcı mı?
Fiyatların uçacağının belirtisi. Ne zaman biter bilmiyorum ama eğer alacaksan elini çabuk tut.

B

Bu ve bunun gibi bilgisayarlar 30 bin küsur liralardan 20 bin liraya düşmüş. Bu indirimler ne zaman bitecek? Yoksa kalıcı mı?

Bence bunların ederi zaten en fazla 25 k ama sen bilirsin 30 kdan düştü diyorsan doğrudur. Şu an piyasa çok karışık ucuz mu pahalımı algısı koptu bende 40 k para verdim PC'ye kazıklandım mı haberim yok mesela.

Şu fiyatlara bak be çok değil 1,5 ay önce RX 6800 lü sistem 22 bin lira idi.

Fiyatların uçacağının belirtisi. Ne zaman biter bilmiyorum ama eğer alacaksan elini çabuk tut.

Bak dediği gibi elini çabuk tut ben ilk almaya karar verdigimde benim PC 28 k idi sonra alana kadar 37k oldu faizi ile 40 k aldım 12 taksitle aldıgım için.

Şu fiyatlara bak be çok değil 1,5 ay önce RX 6800'lü sistem 22 bin lira idi.

Vallahi mı ben 37 aldım sistemi paylaşır mısın aynı sistem mi?

Bak dediği gibi elini çabuk tut ben ilk almaya karar verdigimde benim PC 28 k idi sonra alana kadar 37k oldu faizi ile 40 k aldım 12 taksitle aldıgım için.

Vallahi mı ben 37 aldım sistemi paylaşır mısın aynı sistem mi?
Zam geldi, 1,5 ay önce 6800+ 5600 sistem 22bin civarında idi.

Zam geldi, 1,5 ay önce 6800+ 5600 sistem 22bin civarında idi.

HM o zaman üzülmeyeyim benimki Ryzen'i 5 7600'lük sistem. Gerçi bende zamanında alsam benimkide 1.5 ay önce 28 k ya geliyordu sonradan uçtu ben RAM vs özellestirmeleri ile 37 aldım şu an özeleştirilmemiş hali 36 k olmuş.

Geri
Yukarı