Gaming IEM kulak içi kulaklık tavsiyesi

Ne kadar da düşündüğüm kulaklıkların övülmesiyle karışan bir kafam var 😀

Valla senin kulaklığın yerine bu benim son attığımı atıp alsam Amazon almanya satıcı 1 ay içinde iade etme şansımız var mı? Denemek istiyorum, beğenirsemde g6 yerine bu moondrop ses kartını alıp geçerim.

fanmusic bu ürünü aldım. Fiyat, taksit seçeneği, iade kolaylığı gibi seçeneklerden dolayı bunu seçtim. Fiyat iyi son bir ürün diyor.
Ne kadara aldınız acaba? PUBG ve R6da kullanmak için kulakiçi bakıyorumda normalde hiç kullanmadım ama bu oyunları oynayanlar genellikle kulakiçi kullanıyor. Yeterli olur mu bu kulaklık anakartın ses kartıyla ALC 4080 var anakartta.

Ne kadara aldınız acaba? PUBG ve R6'da kullanmak için kulak içi bakıyorumda normalde hiç kullanmadım ama bu oyunları oynayanlar genellikle kulak içi kullanıyor. Yeterli olur mu bu kulaklık anakartın ses kartıyla ALC 4080 var anakartta.

Bütçeniz nedir ben size önereyim?

Ne kadara aldınız acaba? PUBG ve R6'da kullanmak için kulak içi bakıyorumda normalde hiç kullanmadım ama bu oyunları oynayanlar genellikle kulak içi kullanıyor. Yeterli olur mu bu kulaklık anakartın ses kartıyla ALC 4080 var anakartta.

Anakartın ses yongası iyi :), kulaklığın stereo özelliği ses kalitesi önemli, tahminimce kulaklık iyidir.
Ben qinera qoa Gimlet'te kullanıyordum kulağı ağrıtıyor diye kullanmadım daha sonra ama herkeste aynı durum yaşanacak diye bir şey yok tabii, ses kalitesi Logitech Pro X gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı